Concordia Elbląg pokonała Huragan Morąg 4:2

2015-03-07 16:39:51(ost. akt: 2015-03-07 16:49:28)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

W towarzyskim pojedynku dwóch III-ligowców lepsza okazała się Concordia Elbląg. Dla obu drużyn sobotni sparing w Elblągu był ostatnią grą towarzyską przed ligą. Mecz stał na przeciętnym poziomie, piłkarze obu drużyn popełniali dużo błędów w defensywie.
Pierwsi bramkę zdobyli elblążanie. Mateusz Szmydt dośrodkował w pole karne, a tam z 7 metrów piłkę do bramki skierował Hikaru Kawasakiya. Gospodarze poszli za ciosem i zaledwie sześć minut później zdobyli kolejnego gola. Tym razem jego autorem był Paweł Kowalski.

Niezrażeni takim obrotem goście doprowadzili do remisu, wykorzystując nonszalancką grę Concordii, który chyba zbyt szybko uwierzyła w to, że już wygrała. Huragan kontaktową bramkę zdobył jeszcze w pierwszej połowie, a w 54. min po golu Tomasza Śnieżawskiego był już remis.

Na piłkarzy Concordii podziałała ostra reprymenda trenera Władysława Obrębskiego. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 59. min Krzysztof Szczepański ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie trafiając głową po rzucie rożnym. Wynik spotkania ustalił Fafana.