Zmiana warty w ostródzkiej komendzie policji

2024-05-21 23:45:02(ost. akt: 2024-05-22 01:14:18)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie od niedawna działa pod kierunkiem nowego komendanta i jego zastępczyni. Nowym p.o komendanta został mł.insp. Adam Borowski.
Z Działdowa trafił do Ostródy. Był tam I zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie. Wcześniej był naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w tejże jednostce. 
Służbę w policji pełni od 1997 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Otrzymał odznaczenia państwowe i resortowe: Srebrny Medal „Za Długoletnią Służbę” i Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant

Jego zastępczynią również p.o I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie jest mł.insp. Agnieszka Radosz. Była naczelnikiem Wydziału w Olsztynie Biura Spraw Wewnętrznych Policji, a od 3 marca 2024 roku p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. 
Służbę w Policji pełni od 1992 roku. Jest absolwentką Wydziału Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Także posiada odznaczenia państwowe i resortowe: Srebrny Medal „Za długoletnią Służbę”, Brązową Odznakę Zasłużony Policjant, Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant i Złotą Odznakę Zasłużony Policjant.
RED

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5