Huragan pokonał Syrenę Młynary

2024-01-31 09:41:10(ost. akt: 2024-01-31 09:52:33)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Huragan zagrał  kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem pokonał Syrenę Młynary aż 8:0. Bramki zdobywali: Koć 4, Harasimowicz, Dec, Heymann, Kuczkowski. 
Duża  przewaga z naszej strony pod względem przygotowania fizycznego, technicznego oraz organizacji gry. Cieszy skuteczność w zdobywaniu bramkę po składnych przemyślanych akcjach.
- Kolejny tydzień pracy za nami i zaczynamy kolejny tydzień treningów, który zakończymy meczem z Pomezanią Malbork-4 liga pomorska – powiedział po meczu trener Tomasz Sambor.
Huragan: Szymon Zalewski(46’ Filip Sawicki), Hubert Filaszkiewicz ( 46’ Łukasz Bildziuk) Szymon Szultek, Kuba Stankiewicz, Darek Boczko ( 46’ Igor Horbacz) Mariusz Dec, Kuba Szymanowski ( 60’ Adam Hayman) Kamil Kuczkowski (45’ Radosław Dec), Piotr Zaleski, Igor Koc, Grzegorz Harasimowicz ( 45’ Wiktor Matracki)
W sparingu w bramce wystąpił wracający do Huraganu Szymon Zalewski.


Rozmowa z Szymonem Zalewskim
Czy to oznacza że wiosną zagrasz w Huraganie ?

- Myślałem o powrocie do Huraganu już od dłuższego czasu. Sentyment do tego klubu pomógł podjąć mi tą decyzję.Trzeba będzie mocno rywalizować o podstawową jedenastkę
z Filipem Sawickim ?

- Myślę że z Filipem stworzymy zgrany duet i będzie to zdrowa rywalizacja. Ważne aby każdy z nas był w bardzo dobrej dyspozycji.Cieszy zwycięstwo w pierwszym sparingu ?

- Pierwszy zimowy sparing oceniam dobrze, stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych. Myślę że wyciągniemy wnioski z kilku sytuacji i będziemy pracować dalej ciężko o jak najlepsze wyniki na wiosnę.


Jesteśmy w górnej połowie tabeli. Wiosna gramy o jeszcze lepsze miejsce ?

- Każdy zespół wychodzi żeby grać o trzy punkty, nikt nam ich nie odda przed meczem, musimy na każdej jednostce treningowej sumiennie się przykładać do pracy, aby podczas meczów ligowych było widać rezultaty.Początek przygotowań to prawdziwie zimowe warunki ?

- Niestety pogoda zbytnio nie pomaga póki co, wchodzimy powoli na odpowiednie obciążenia, tak, aby być gotowym do meczów ligowych.
Andrzej Sekita

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5