Piłkarska Tęcza zorganizowała Dzień Dziecka na boisku

2021-05-31 09:55:52 (ost. akt: 2021-05-31 10:15:52)
Działacze Tęczy Miłomłyn przygotowali wiele atrakcji dla dzieci

Działacze Tęczy Miłomłyn przygotowali wiele atrakcji dla dzieci

Autor zdjęcia: Archiwum Tęczy

Na stadionie w Miłomłynie piłkarze miejscowej Tęczy nie tylko trenują i rozgrywają mecze ligowe. W niedzielę obiekt przy ul. Pasłęckiej zamienił się w plac zabaw na trawie. Piłkarze i działacze Tęczy zorganizowali Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców gminy Miłomłyn.
Na stadionie w Miłomłynie nie mogło zabraknąć piłkarzy, trenerów i przedstawicieli miejscowej Tęczy. Tym razem jednak nie grali w piłkę, ale zamienili się w animatorów sportu, odpowiedzialnych za obsługę grilla czy wręczających nagrody za udział w różnych konkurencjach sprawnościowych.

Piłkarze dali przykład jak należy integrować się z lokalną społecznością i na obiekcie piłkarskim gdzie na co dzień trenują i rozgrywają ligowe spotkania zorganizowali Dzień Dziecka. Tym razem w roli głównej wystąpili najmłodsi mieszkańcy gminy Miłomłyn.

- Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, razem z nami bawiło się blisko 200 osób, zabawa na naszym stadionie trawała przez kilka godzin - informuje Leszek Piekut, wiceprezes Tęczy Miłomłyn. - Dla dzieci była zjeżdżalnia, bańki, malowanie twarzy, konkursy sportowe, w których można było wygrać masę nagród.

A dla strudzonych udziałem w konkursach był poczęstunek z grilla, na którym zgrillowanych zostało ponad 100 kiełbasek, mięso oraz niezliczone ilości hamburgerów.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5