Mieszkańcy Liksajn od kilku dni są bez wody i nikt nie chce im pomóc

2019-06-10 07:55:30 (ost. akt: 2019-06-10 08:08:40)
Od kilku dni Liksajny są odcięte od wody

Od kilku dni Liksajny są odcięte od wody

Autor zdjęcia: Fot. Pixabay

Od kilku dni mieszkańcy wsi Liksajny w gminie Miłomłyn nie mają wody. Ten problem pojawia się już trzeci rok z kolei. Na dworze panują ostatnio upały, a mieszkańcy Liksajn znikąd nie mogą dowiedzieć się dlaczego nie ma wody i kiedy wreszcie będą mieli do niej dostęp.
- Jesteśmy gorzej traktowani niż bydło, gdyż zwierzętom podstawią wiadro z wodą, a nam nawet informacji nie podają jaka jest przyczyna braku wody - skarżą się mieszkańcy Liksajn. - Od środy musimy sami zaopatrywać się w wodę, gdyż gmina nawet nie zapewniła dostawy wody z beczkowozów.

Mieszkańcy wsi Liksajny gm. Miłomłyn jak my wszyscy w ostatnich dniach zmagają się z falą afrykańskich upałów. Jednak w Liksajnach mają większy kłopot, ponieważ od kilku dni nie mają wody. Problem z wodą pojawia się trzeci rok z kolei. Niestety Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej nie informuje swoich klientów skąd biorą się tak długie przerwy w dostawie wody. Prezes spółki nie odbiera telefonu, a mieszkańcy wsi w gminie Miłomłyn na własną rękę zmagają się z tym gorącym problemem. Mieszkańcy skarżą się nawet na to, że nie ma wody do kąpieli, co przy takich upałach jest ogromnym problemem dla wszystkich.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5