Bezkompromisowa Tęcza Miłomłyn przegrała czwarte spotkanie [zdjęcia]

2017-09-10 14:31:42 (ost. akt: 2017-09-10 14:37:02)
Tęcza w tym sezonie rzadziej wygrywa, częściej przegrywa, ale nie dzieli się punktami z rywalami

Tęcza w tym sezonie rzadziej wygrywa, częściej przegrywa, ale nie dzieli się punktami z rywalami

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dwa zwycięstwa i cztery porażki, to dorobek Tęczy Miłomłyn w IV lidze. W 6. kolejce spotkań na własnym, miejscami grząskim boisku, „tęczowi” przegrali 0:1 z Pisą Barczewo. Goście byli zabójczo skuteczni, bo na dobrą sprawę wykorzystali jedyną okazję.
Nie wiadomo jak potoczyłby się losy spotkania w Miłomłynie gdyby w 42. min Michał Kraszewski skoncentrował się na tym co robi trafił w piłkę. Wcześniej w środku pola piłkę przeją Mateusz Szymański, zagrał na prawo do Bartłomieja Kiljańskiego, ten mocno wstrzelił w pole karne, a tam Kraszewski z kilku metrów machnął się nad futbolówką.

Na początku natomiast dwukrotnie próbował Maciej Kozioł, jednak jeden strzał był niecelny. Blisko było przy drugiej próbie, piłka z rzutu wolnego zmierzała pod poprzeczkę, ale bramkarz Pisy odbił ją na rzut rożny.

Goście natomiast grali cierpliwie i czekali na swoją szansę. Taka natrafiła się w 68. min. Tęcza zaczynała od rzutu z autu, barczewianie przejęli futbolówkę szybko skontrowali i po trzech podaniach na czystej pozycji znalazł się Konrad Kierstan, który z 11 metrów pokonał Piotra Oliwę.Tęcza Miłomłyn – Pisa Barczewo 0:1 (0:0)
0:1 – Kierstan (68)
Tęcza: Piotr Oliwa – Szostek, Motycki, Gajdziel, Jakubowski, Gołębiewski, Kozioł, Kraszewski (71 J. Koszewski), Pawliw (78 Leśnicki), Szymański (84 Domeracki), Kiljański

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5