Samochód osobowy uderzył w drzewo

2020-05-28 10:20:12(ost. akt: 2020-05-28 10:27:47)

Autor zdjęcia: asp. Marcin Rybiński, PSP Ostróda

Niedaleko Miłakowa samochód uderzył w drzewo. Autem podróżowała kobieta, która odniosła liczne obrażenia, między innymi głowy.
Do akcji ratowniczej z morąskiej JRG wyjechały dwa samochody ratowniczo-gaśnicze i rozpoznawczo ratowniczy oraz  jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej z Miłakowa.
— Gdy strażacy przybyli na miejsce wypadku poszkodowana była poza pojazdem. — informuje Strażacy wspólnie  z ratownikami medycznymi udzielili jej pomocy medycznej st. kpt. Grzegorz Różański z PSP w Ostródzie. — Poszkodowana została zabrana do szpitala. Równolegle zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz samochód pod względem pożarowym.  

Gazeta Morąska
red
morag@gazetaolsztynska.pl

clear]
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym(28 maja) wydaniu m.in.


Pożegnanie z maseczkami
Od najbliższej soboty 30 maja nie będziemy musieli nosić maseczki na ulicy, ale pod warunkiem, że możemy zachować dystans dwóch metrów od innych. Od 6 czerwca będziemy mogli pójść do kina czy na basen. To efekt kolejnego luzowania gospodarki.

Rafał Szczepański Debata o przyszłości regionu
Ruszamy z cyklem debat o przyszłości gospodarczej Warmii i Mazur. Jako region potrzebujemy inwestycji, ale mamy piękną przyrodę. Czy da się to pogodzić? A może trzeba się pogodzić z tym, że u nas jest ładnie, ale biednie?

Kuźnia dziadka Jana
Jednym z tych miejsc, które zostają w pamięci, jest Kuźnia Dziadka Jana w Gwiździnach w powiecie nowomiejskim. - Ocalić od zapomnienia to mój cel - mówi Czesław Klonowski.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. swoje wiem #2933282 | 188.147.*.* 14 cze 2020 04:37

    Ile razy jeszcze będziecie o tym pisać?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5