Stworzą własny biznesplan

2016-06-08 12:45:50 (ost. akt: 2016-06-08 12:47:56)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Dwoje uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im Jana Pawła II w Miłakowie zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursu wiedzy o ekonomii.
Po wygraniu eliminacji szkolnych , napisaniu testu wiedzy ekonomicznej Aleksandra Miazga oraz Mikołaj Skiba 25 maja uczestniczyli w siedzibie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w specjalnych wykładach prowadzonych przez pracowników naukowych tej uczelni. Uczniowie poznawali tajniki wiedzy analizy rynku i konkurencji, analizy strategicznej i finansowej. Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy ekonomicznej, przedsiębiorczości i świadomego korzystania z ofert bankowych przy tworzeniu projektów własnej firmy. Produktem finalnym będzie stworzenie własnego biznesplanu. Opiekunem projektu jest nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie Andrzej Sekita.


red
morag@gazetaolsztynska.plPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5