Mikołajki zagrają z orkiestrą Jurka Owsiaka

2016-01-05 13:45:58(ost. akt: 2016-01-10 13:55:07)
Muzycznie i sportowo. Taki charakter przybierze w Mikołajkach nadchodząca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Po raz kolejny w Mikołajkach zorganizowana zostanie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy miasta chętnie włączają się w akcję Jurka Owsiaka organizując tego dnia szereg atrakcji. Impreza rozpocznie się o godzinie 9. w hali sportowej, gdzie odbędzie się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej na rzecz WOŚP. Drużyny biorące udział w turnieju zobowiązane są uiścić wpisowe, które trafi do orkiestrowej puszki. W przerwie między meczami prowadzone będą licytacje sprzętu sportowego i innych gadżetów. Równocześnie w Olszewie trwać będzie turniej tenisa stołowego, z którego wpisowe również przeznaczone zostanie na akcję Owsiaka.

Główna część imprezy rozpocznie się o godzinie 16. w Centrum Kultury „Kłobuk”. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież ze szkół z Gminy Mikołajki. Specjalnie dla orkiestry zagrają również Aniołki Magnusa. Jako gwiazdy wieczoru wystąpią grupy Blues 4 Cash z Mrągowa oraz olsztyński Traffic Junky. W przerwach między występami przeprowadzane będą licytacje, które zasilą konto orkiestry. Wśród gadżetów znajdą się wizyty w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, pobyty w hotelach, vouchery na kolacje w restauracjach i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów.

To nie wszystko. Pierwsze atrakcje w Centrum Kultury Kłobuk rozpoczną się 10. Wśród atrakcji znajdzie się kino dla dzieci, turniej w Fifę na PS3. Dodatkowo od godziny 16.00 w pracowni ceramicznej każdy będzie mógł spróbować swych sił w lepieniu w glinie.
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5