Pod pozorem sprzedaży dywanów okradli małżeństwo

2015-06-26 09:50:11 (ost. akt: 2015-06-26 09:52:33)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Małżeństwo z gminy Lubomino zostało okradzione przez 3 mężczyzn, którzy odwiedzili ich dom pod pretekstem sprzedaży dywanów i kołdry. Po ich wyjściu pokrzywdzeni zorientowali się, że stracili 1300 złotych.
We wsi pod Lubominem do domu starszego małżeństwa zapukało 3 mężczyzn. Nieznajomi weszli do mieszkania i zaproponowali domownikom zakup dywanów i kołdry.

Wykorzystując nieuwagę właścicieli mieszkania najprawdopodobniej jeden z oszustów wszedł do pokoju i zabrał z szafy portfel z dokumentami i pieniędzmi. Po wyjściu mężczyzn z mieszkania małżeństwo zorientowało się, że zginęło im 1300 złotych, dowód osobisty i legitymacja emeryta.

Policjanci przestrzegają przed oszustami, którzy wykorzystując nieuwagę i łatwowierność ludzi okradają ich. Nie dajmy się oszukać i nie dokonujmy żadnych transakcji z przypadkowo napotkanymi osobami.

Źródło: KPP


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5