[ZDJĘCIA] Seniorzy gminy Lubawa świętowali w Mortęgach

2023-11-18 18:06:00(ost. akt: 2023-11-18 18:11:42)

Autor zdjęcia: UG Lubawa

Energii i optymizmu seniorom z gminy Lubawa można pozazdrościć.
W Klubie „Senior+” w Mortęgach odbyła się Biesiada Seniora. Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali goście z Klubu Senior + ze Złotowa oraz Klubów Seniora: z Łążyna, Gutowa i Rakowic. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji osób starszych, celebrowana przez ks. dr Marcina Staniszewskiego. Po jej zakończeniu wszyscy zebrani udali się na świetlicę wiejską.

W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście, w tym Sekretarz Gminy Lubawa - Adam Roznerski, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa – Agnieszka Miesikowska, Radny Gminy Lubawa – Piotr Karczewski, sołtys sołectwa Mortęgi – Alicja Zabłotna, Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Lubawa – Grażyna Gruźlewska, ks. dr Marcin Staniszewski oraz członkowie Klubów Seniora z Rakowic, Łążyna i Gutowa, a także Klubów „Senior+” z Mortęg i Złotowa.

Gości przywitała Danuta Taranowska, przewodnicząca Klubu „Senior+” w Mortęgach. Po oficjalnych wystąpieniach i życzeniach dla seniorów, przekazanych przez Sekretarza w imieniu Wójta Gminy Lubawa, seniorzy z Mortęg zaaranżowali muzyczne występy, które wprowadziły wszystkich w biesiadny nastrój. Wieczorem nie zabrakło także zabaw i tańców, które przyczyniły się do jeszcze większej radości i wspólnej zabawy.

Seniorzy biesiadowali do późnych godzin wieczornych, ciesząc się wesołą muzyką i pysznym poczęstunkiem.


red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5