Mieszkaniec Lubawy miał w domu prawie 95 gramów marihuany

2023-03-16 13:24:50(ost. akt: 2023-03-16 13:25:48)

Autor zdjęcia: KPP

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko dwóm mieszkańcom powiatu. Mężczyźni posiadali przy sobie narkotyki kiedy to zostali zatrzymani przez policjantów.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili postępowanie przeciwko dwóm mieszkańcom powiatu. Z ustaleń śledczych wynikało, że funkcjonariusze wydziału kryminalnego iławskiej jednostki policji ustalili, że mieszkaniec Lubawy może posiadać narkotyki. Po uzyskaniu informacji pojechali do miejsca zamieszkania 30 – latka. Okazało się, że mężczyzna w domu posiada prawie 95 gramów marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

Natomiast w Suszu policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 23 – latka, który posiadał przy sobie prawie 13 gramów amfetaminy. Młody mężczyzna został również zatrzymany.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów obu mieszkańcom powiatu iławskiego, a postępowanie w tej sprawie zakończyć aktem oskarżenia.

źródło: KPP Iława
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5