Aktualności z KS Constract Lubawa

2023-02-07 08:37:42(ost. akt: 2023-02-08 08:41:47)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

PUCHAR POLSKI: KKF KONIN 2:16 CONSTRACT LUBAWA
Constract Lubawa w znakomitym stylu awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. W wyjazdowym spotkaniu z KKF Konin Konstruktorzy wygrali aż czternastoma bramkami, choć do przerwy na tablicy wyników mieli skromne prowadzenie 2:1. Bramki dla Constractu zdobywali w tym meczu: Tomasz Kriezel, Jakub Raszkowski (cztery), Pedrinho, Kacper Sendlewski (dwie), Adriano, Alasuutari (dwie), Malaguti (dwie) i Ludgero Lopes.
Tym samym Konstruktorzy awansowali do ⅛ finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy zaplanowano na środę 22 lutego.

II LIGA FUTSALU: AZS AWF WARSZAWA 1:3 CONSTRACT II LUBAWA
Mimo mocno okrojonego składu rezerwy Constractu Lubawa wygrały wyjazdowy mecz z akademikami z Warszawy. Nasz zespół przegrywał do przerwy 1:0, ale w drugiej połowie znakomicie odpowiedział dwoma trafieniami Kamińskiego i jednym golem Banacha. Tym samym drugi zespół Constractu zachowuje szanse na awans do I ligi, musi jednak liczyć na potknięcia liderującej Wenecji Pułtusk.

MŁODZIEŻ: CONSTRACT LUBAWA U-17 Z AWANSEM DO TURNIEJU FINAŁOWEGO MISTRZOSTW POLSKI!
W Byszwałdzie odbył się turniej ostatniej rundy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Drużyna Constractu Lubawa mimo przegranej w meczu otwarcia, pewnie pokonała dwóch kolejnych przeciwników i awansowała z pierwszego miejsca do turnieju finałowego, który odbędzie się w Tychach w dniach 10-12 lutego b.r.

PLANOWANE WYDARZENIA

10-12 lutego (piątek-sobota), Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17
Na etapie ćwierćfinału zakończyły rywalizację drużyny KS Constract Lubawa w kategoriach U-13 i U-15 krajowego czempionatu. Teraz czas na kategorię U-17. Już od piątku w Tychach będziemy świadkami zmagań, które będą możliwe do obejrzenia w transmisji internetowej. W piątek młodzi Konstruktorzy zagrają z AZS-em UŚ Katowice, w sobotę czekają ich grupowe mecze Pogonią-Sokołem Lubaczów i GKS-em Futsal Nowiny. W przypadku wyjścia z grupy w niedzielę Constract U-17 zagra mecze fazy play-off.

11 lutego (sobota), 18:00, Constract Lubawa vs. Piast Gliwice
Mistrz Polski zawita do Lubawy, aby w hitowym starciu zmierzyć się z Constractem. To spotkanie zawsze obfituje w wysoki poziom sportowy i wielkie emocje, tym bardziej zachęcamy więc do śledzenia transmisji na żywo na platformie Pilot WP, a najlepiej do przyjścia na mecz!