Aktualności z KS Constract Lubawa

2022-11-22 08:21:29(ost. akt: 2022-11-23 08:49:22)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

FUTSAL/PIŁKA NOŻNA: KONFERENCJA SZKOLENIOWA W LUBAWIE
Zaledwie kilku godzin potrzebowaliśmy, aby zapełnić listę zgłoszeń na konferencję szkoleniową dla trenerów nt. “Optymalizacja treningu w okresie zimowym”. Prelegentami byli selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski w futsalu Łukasz Żebrowski, który prezentował jak można wykorzystać elementy treningu futsalowego w przygotowaniu zespołu piłki nożnej trawiastej. Następnie Adam Łopatko ze szkoły trenerów WMZPN mówił o kształtowaniu zawodnika do poziomu seniora, a w ramach treningu pokazowego zaprezentował ćwiczenia, które mogą rozwinąć umiejętności zespołu. Konferencja była dla nas nowego rodzaju wyzwaniem, ale zebraliśmy bardzo pochlebne opinie. Z pewnością warto się starać o podobne inicjatywy w przyszłości. Zadanie było dofinansowane ze Środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a realizowaliśmy je we współpracy z WMZPN. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom!

FUTSAL: FUTSAL LESZNO 1:5 CONSTRACT LUBAWA
W zeszłym roku drużyna z Leszna dwukrotnie pokonała Constract Lubawa, dlatego ten zespół zapowiadano jako hit kolejki. Tym razem jednak Konstruktorzy zagrali na bardzo wysokim poziomie i szybko dali do zrozumienia, że rewanż będzie udany. Gole dla naszego zespołu zdobywali Chano, Jakub Raszkowski, Maciej Jankowski, Tomasz Kriezel i Adriano.

FUTSAL: CONSTRACT II LUBAWA 14:0 GATTA ZDUŃSKA WOLA
Gatta to znana marka z futsalowych parkietów, jednak obecnie niegdyś ekstraklasowy zespół jest daleki od tego, co było jakiś czas temu. Drużyna Gatty została rozbita w meczu II ligi futsalu przez drugi zespół Konstruktorów aż 14:0. Pięć bramek w tym meczu zdobył Szymon Licznerski. Na listę strzelców wpisał się nawet bramkarz Hubert Zadroga, który golem zakończył indywidualny rajd przez całe boisko.

MŁODZIEŻ: AWANSE DO DALSZYCH RUND ELIMINACYJNYCH MISTRZOSTW POLSKI
Drużyna do lat 17 awansowała do drugiej rundy eliminacji wygrywając w turniej w Elblągu z kompletem zwycięstw. Zespół do lat 15 rozegrał turniej eliminacyjny jako gospodarz i również zakończył rozgrywki z kompletem zwycięstw. Zespół U-13 wygrał z kolei swój turniej w Elblągu z jednym remisem i dwoma zwycięstwami. Tym samym ten zespół awansował już do ostatniej fazy eliminacji. Constract będzie gospodarzem finałowego turnieju eliminacyjnego. Rywalami Konstruktorów będą Unisław Toruń, TAF Toruń, LZS Dragon Bojano i AP Kowale. Także w walce o tytuły Młodzieżowych Mistrzostw Polski możemy liczyć na wsparcie Samorządu Województwa, za co serdecznie dziękujemy!

PLANOWANE WYDARZENIA
26 listopada (sobota), 9:00, Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lubawie
Czas na finałowy turniej eliminacyjny w kategorii U-13! Dwa najlepsze zespoły turnieju zagrają w finałowym turnieju o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski! Constract Lubawa będzie gospodarzem eliminacji - serdecznie zapraszamy na trybuny hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Świętej Barbary 45!
26 listopada (sobota), 18:00, Constract Lubawa vs. Dreman Opole
W hicie najbliższej kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy Constract Lubawa we własnej hali podejmie Dremana Opole. W zeszłorocznej edycji rozgrywek w Lubawie padł remis. Czy Constract zdoła dopisać kolejne zwycięstwo w tym sezonie? Informacje o biletach na to spotkanie zamieściliśmy tutaj:
27 listopada (niedziela), 18:00, AZS SGGW Warszawa - Constract II Lubawa
Drugi zespół Constractu w ramach rozgrywek II ligi futsalu wybiera się do Warszawy na pojedynek z dobrze znanym rywalem. Akademicy z warszawskiej SGGW byli rywalami pierwszego zespołu w zeszłorocznej edycji Pucharu Polski. Wówczas Constract wygrał 2:0 i wyeliminował stołeczny zespół z rozgrywek. Jak na tle tego samego rywala zaprezentuje się druga drużyna? Mecz w najbliższą niedzielę!

źródło: KS Constract Lubawa

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5