Kolędy rozpoczną się już w listopadzie. Sprawdź kiedy ksiądz pojawi się na Twojej ulicy

2022-11-21 08:30:49(ost. akt: 2022-11-21 08:38:46)

Autor zdjęcia: pixaby

Parafia św. Anny w Lubawie opublikowała plan wizyt duszpasterskich.
Duchowni z kościoła św. Anny w Lubawie wizyty duszpasterskie rozpoczynają już 28 listopada i podają plan kolęd. Przy okazji apelują do wiernych o życzliwe przyjęcie i należyte przygotowanie mieszkania.

Plan kolęd w okresie Adwentu
28 listopada – poniedziałek od godziny 15.00
Siostry Antoniny Schneider 1
Siostry Antoniny Schneider 3

29 listopada – wtorek od godziny 15.00
Siostry Antoniny Schneider 3A
Siostry Antoniny Schneider 3B

30 listopada – środa od godzin 15.00
Siostry Antoniny Schneider 5
Siostry Antoniny Schneider 5A

1 grudnia – czwartek od godziny 15.00
Stanisława Wolskiego 8
Stanisława Wolskiego 5,7,9,11,13

2 grudnia – piątek od godziny 15.00
Stanisława Wolskiego 4
Stanisława Wolskiego 6

3 grudnia – sobota od godziny 10.00
Asta
Lipy, Pielgrzyma (prosimy o podwiezienie)

4 grudnia – niedziela od godz. 16.00
Grunwaldzka od ronda do państwa Czacharowskich
Grunwaldzka od początku do apteki

5 grudnia – poniedziałek od godz. 15.00
Patera
Sądowa

6 grudnia – wtorek od godz. 15.00
Jana Pawła II 6 (1-21)
Jana Pawła II 6 (22-45)

7 grudnia – środa od godz. 15.00
Ogrodowa
Jagiellońska i Przygródek

8 grudnia – czwartek od godz. 15.00
Rynek 1,2,3,4, Browarowa i Ratuszowa
Rynek 6,7,8,9,10

9 grudnia – piątek od godz. 15.00
Rynek 12-22, Spichlerzowa;
Kościelna 1-6, Pod Murami, Łącznikowa

10 grudnia – Liturgia pokutna

11 grudnia – niedziela od godz. 10.00
Kościelna 8-26
Zamkowa 2-19, 9, 14, 16A

12 grudnia – poniedziałek od godz. 16.00
Zamkowa blok 1/7
Zamkowa 29-11

13 grudnia – wtorek od godz. 15.00
Pomorska
Kilińskiego, Ogniowa, Kowalska

14 grudnia – środa od godz. 16.00
Warszawska
Kupnera

Plan kolęd w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku

27 grudnia – wtorek
Bankowa blok 2 i 4
Rynek 5

28 grudnia – środa
św. Barbary 1-17
św. Barbary 8-22

29 grudnia – czwartek
św. Barbary 21-43
św. Barbary 24-40

30 grudnia – piątek
św. Barbary 46 i 42
św. Barbary 44

2 stycznia – poniedziałek
Przemysłowa 18, 18A, 16A
Przemysłowa 16B, 16C, 16D

3 stycznia – wtorek
św. Barbary 48, Grzymowicza
Piaskowa 25A

4 stycznia – środa
Witosa 1, 2-20, 3-15
Witosa 22-50

5 stycznia – czwartek
Piaskowa 2-24
Piaskowa 3-27

6 stycznia – piątek
Piaskowa 26A
Piaskowa 26, 26/1

7 stycznia – sobota
Borek, Olsztyńska, Toruńska (prosimy o podwiezienie)
Rzepnikowskiego

8 stycznia – niedziela
Chopina, Prusa 2-18, Reymonta
Prusa 20 – do końca, Kwiatowa 10-16

9 stycznia – poniedziałek
Kwiatowa 2-8, Orla, Sucharskiego
Kwiatowa 1-37

10 stycznia – wtorek
Piaskowa 26B
Piaskowa 26C, 29, 29A

11 stycznia – środa
Wojska Polskiego blok 12 i domy 13-1
Wojska Polskiego 10, 14, Mickiewicza blok 6

12 stycznia – czwartek
Ruczyńskiego 1-9, Nowa
Ruczyńskiego 10-22

13 stycznia – piątek
Matejki 1-27 (nieparzyste)
Matejki 2-30 (parzyste)

14 stycznia – sobota
Matejki 29-75 (nieparzyste)
Matejki 32-90 (parzyste)

15 stycznia – niedziela
Żeromskiego 27-57 (nieparzyste)
Żeromskiego 18-38 (parzyste)

16 stycznia – poniedziałek
Reja, Żeromskiego 1-25 (nieparzyste)
Żeromskiego 2-16 (parzyste)

17 stycznia – wtorek
Słowackiego, Leśna
Słoneczna, Krasińskiego, Mickiewicza

18 stycznia – środa
Poznańska (nieparzyste)
Gdańska 22, Poznańska (parzyste)

19 stycznia – czwartek
Gdańska 1-15 (nieparzyste)
Gdańska 2-20 (parzyste)

20 stycznia – piątek
Gdańska 17 i 17A
Gdańska 17 B i 17 C

21 stycznia – sobota
Kopernika – numery parzyste
Kopernika – numery nieparzyste

22 stycznia – niedziela
Gdańska 19/23 (1-30)
Gdańska 19/23 (31-60)

23 stycznia – poniedziałek
Gdańska 19/23A (1-30)
Gdańska 19/23A (31-60)

24 stycznia – wtorek
Gdańska 30
Gdańska 32

25 stycznia – środa
Gdańska 34 i 40
Gdańska 38 i 42

26 stycznia – czwartek
Gdańska 44
Gdańska 24 do końca, Wyzwolenia

27 stycznia – piątek
Jana Pawła II 4
Jana Pawła II 8 i domy jednorodzinne

28 stycznia – sobota
Jodłowa i bp. Chrapickiego
Surwabuno i bp. Chrystiana

29 stycznia – niedziela
Jana Pawła II 10 (1-30)
Jana Pawła II (31-60)

30 stycznia – poniedziałek
Kupnerówka, Losy (prosimy o podwiezienie)
Przemysłowa 1-14 i Budowlana

31 stycznia – wtorek
Targowisko Górne (prosimy o podwiezienie)
Targowisko Dolne, Przemysłowa 2. część (prosimy o podwiezienie)

1 lutego – środa
Składowa w kierunku Dworcowej do numeru 8A
Towarowa i 1. cześć do numeru 8

2 lutego – czwartek
Kolęda dodatkowa
Stanisława Wolskiego 2

źródło: Parafia św. Anny w Lubawie
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5