Po piłkarskim weekendzie drużyn z gminy Lubawa

2022-10-24 09:41:13(ost. akt: 2022-10-24 09:42:54)

Autor zdjęcia: pixaby

W weekend 22-23 października 2022 r. rozegrano spotkania o mistrzostwo klasy okręgowej, klasy “A” oraz klasy “B”.
Klasa okręgowa
LKS PŁOMIEŃ Turznica – KS CONSTRACT Lubawa 0:2 (0:0)
Bramki: Szymon Licznerski (75’, 83’)
Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Jakub Banach (65’ Nikodem Sobolewski), Patryk Dereszewski, Paweł Fafiński, Maciej Górski (82’ Nikodem Jaskulski), Łukasz Licznerski (70’ Jarosław Szulc), Szymon Licznerski, Łukasz Mróz, Janusz Okuniewski (46’ Szymon Bogdański), Piotr Rykaczewski, Igor Szczepański (77’ Wiktor Kamiński)

Wyniki XII kolejki
KS ISKRA Narzym – KS RADOMNIAK Radomno 2:1
KS DRWĘCA NML – MKS BŁĘKITNI Orneta 3:1
UKS NAKI Olsztyn – GSZS DELFIN Rybno 7:0
KS BARKAS Tolkmicko – MKS START Nidzica 0:2
GKS OSSA Biskupiec – MKS ZATOKA Braniewo 2:1
LKS PŁOMIEŃ Turznica – KS CONSTRACT Lubawa 0:2
KS UNIA Susz – LZS CZARNI Rudzienice 1:2
KS POLONIA Pasłęk – GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 1:0

Tabela po XII kolejkach
I KS CONSTRACT Lubawa 32 pkt. bramki 45:17
II KS ISKRA Narzym 29 pkt. bramki 31:17
III MKS ZATOKA Braniewo 23 pkt. bramki 36:16
IV KS POLONIA Pasłęk 22 pkt. bramki 35:23
V GKS OSSA Biskupiec 21 pkt. bramki 26:16
VI MKS START Nidzica 20 pkt. bramki 32:22
VII LZS CZARNI Rudzienice 20 pkt. bramki 27:28
VIII UKS NAKI Olsztyn 19 pkt. bramki 44:25
IX KS UNIA Susz 15 pkt. bramki 21:33
X KS BARKAS Tolkmicko 14 pkt. bramki 21:19
XI LKS PŁOMIEŃ Turznica 13 pkt. bramki 29:30
XII GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 13 pkt. bramki 26:32
XIII KS DRWĘCA NML 10 pkt. bramki 21:44
XIV GSZS DELFIN Rybno 10 pkt. bramki 21:47
XV KS RADOMNIAK Radomno 9 pkt. bramki 28:46
XVI MKS BŁĘKITNI Orneta 4 pkt. bramki 15:43

Klasa “A”
LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 4:2 (1:2)
Bramki: bramka samobójcza (14’), Jarosław Skonieczka (83’), Cezary Robaczewski (86’), Hubert Komoszyński (90’+4) – Łukasz Graduszewski (22’), Damian Wyżlic (30’)
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski – Bartosz Groszkowski, Maciej Borkowski, Łukasz Graduszewski, Adam Pietrulewicz, Dominik Kempkowski, Adrian Jakubowski (75’ Dawid Kłosowski), Marcin Frankiewicz, Damian Wyżlic, Tomasz Grzybowski, Mateusz Górski (80’ Dawid Gajewski)

UKS MAŁY JEZIORAK Iława – LZS AVISTA Łążyn 1:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Brejdakowski (90’+4) – Łukasz Junkier (60’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Rafał Dudek, Paweł Jaskulski, Tomasz Krezymon, Marek Wierzbowski (35’ Łukasz Junkier), Adrian Mederski, Rafał Dembowski (46’ Dominik Kowalkowski), Szymon Wroński, Bartosz Korpalski, Adam Januszewski, Miłosz Krajewski

Wyniki XI kolejka
KS GMINA Kozłowo – UKS ŻAK Jamielnik 3:0
LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 4:2
LZS OSA Ząbrowo – MKS Działdowo 0:4
UKS ORZEŁ Ulnowo – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 2:1
GKS GRUNWALD Gierzwałd – KS Mroczno 1:0
LZS OHI Frednowy – GKS VEL Dąbrówno 9:1
UKS MAŁY JEZIORAK Iława – LZS AVISTA Łążyn 1:1

Tabela po XI kolejkach
I MKS Działdowo 28 pkt. bramki 51:13
II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 28 pkt. bramki 45:8
III LZS OHI Frednowy 22 pkt. bramki 38:37
IV LKS WEL Lidzbark Welski 20 pkt. bramki 22:13
V KS Mroczno 19 pkt. bramki 24:19
VI KS GMINA Kozłowo 18 pkt. bramki 32:21
VII LZS AVISTA Łążyn 16 pkt. bramki 28:29
VIII LZS OSA Ząbrowo 14 pkt. bramki 15:26
IX LZS JORDAN Kazanice 13 pkt. bramki 19:28
X UKS ŻAK Jamielnik 12 pkt. bramki 16:25
XI UKS ORZEŁ Ulnowo 12 pkt. bramki 24:35
XII GKS GRUNWALD Gierzwałd 9 pkt. bramki 12:24
XIII GKS VEL Dąbrówno 7 pkt. bramki 18:44
XIV UKS MAŁY JEZIORAK Iława 4 pkt. bramki 10:32

Klasa “B”
KS WEL AT4B Bratian – LZS TORPEDA Rożental 1:6 (0:2)
Bramki: Dominik Licznerski (77’) – Patryk Grabowski (39’), Mateusz Łukomski (44’, 68’), Mateusz Zalewski (57’), Wojtek Wyżlic (73’), bramka samobójcza (87’)
Skład TORPEDA: Karol Karkut – Tymoteusz Rudszewski, Mariusz Szczepański (60’ Damian Golder), Robert Marciniak, Jakub Borkowski, Patryk Grabowski (85’ Łukasz Marchlewski), Mateusz Łukomski (85’ Rafał Marszelewski), Mateusz Zalewski (70’ Jakub Graman), Paweł Gerka, Bartłomiej Graman, Wojtek Wyżlic (75’ Piotr Borkowski)

WTKS AGRICOLA Mierki – PFT DREWNEKS Sampława 1:6 (0:2)
Bramki: Paweł Jakubowski (47’) – Sylwester Bukowski (14’, 57’, 63’, 72’), Kacper Zalewski (27’), Jakub Lendzionowski (88’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Radosław Buczkowski, Sylwester Bukowski (73’ Filip Tymecki), Adam Dybich, Jakub Lendzionowski (89’ Krzysztof Kozłowski), Patryk Mówiński (89’ Marek Nastachowski), Andrzej Podlaszewski, Michał Raciborski (80’ Cezary Chorzelewski), Arkadiusz Wietecha, Łukasz Wietecha (85’ Henryk Świątkowski), Kacper Zalewski

Wyniki X kolejki
KS WEL AT4B Bratian – LZS TORPEDA Rożental 1:6
GKS MEWA Smykowo – KS WICHER Gwiździny 2:1
LZS ZAMEK Szymbark – KS ZAMEK Kurzętnik 2:2
MLKS OLIMPIA Kisielice – KS LEŚNIK Nowe Ramuki 2:0
GLKS ORZYC Janowo – GKS ISKRA Smykówko 0:1
WTKS AGRICOLA Mierki – PFT DREWNEKS Sampława 1:6
\
Tabela po X kolejkach
I PFT DREWNEKS Sampława 25 pkt. bramki 43:15
II MLKS OLIMPIA Kisielice 23 pkt. bramki 37:16
III LZS ZAMEK Szymbark 22 pkt. bramki 39:12
IV WTKS AGRICOLA Mierki 19 pkt. bramki 16:12
V GLKS ORZYC Janowo 18 pkt. bramki 17:12
VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 15 pkt. bramki 25:23
VII GKS ISKRA Smykówko 12 pkt. bramki 21:26
VIII LZS TORPEDA Rożental 11 pkt. bramki 23:25
IX KS ZAMEK Kurzętnik 10 pkt. bramki 18:30
X KS WICHER Gwiździny 9 pkt. bramki 16:26
XI GKS MEWA Smykowo 7 pkt. bramki 22:30
XII KS WEL AT4B Bratian 0 pkt. bramki 8:58

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5