Harmonogram rozgrywek KS Constract Lubawa

2022-10-21 09:03:41(ost. akt: 2022-10-21 09:04:51)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

22 października (sobota), od 10:00, Copernicus Cup w Kurzętniku
Realizujemy wspólnie projekt z klubem dziewczęcym SMS Kurzętnik. Już w sobotę, 22 października o godzinie 12:00, rozpocznie się rywalizacja w dwóch równolegle toczonych turniejach - chłopięcym i dziewczęcym. Stawką rywalizacji na stadionie gminnym w Kurzętniku będzie Puchar Kopernika. Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jego celem jest - obok dobrej sportowej realizacji - integracja naszych środowisk sportowych oraz edukacja regionalna poprzez promocję okrągłej rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

22 października (sobota), 15:00, Płomień Turznica - Constract Lubawa
O kolejne ligowe punkty powalczy sekcja piłki nożnej KS Constract Lubawa. Konstruktorzy zagrają na wyjeździe z Płomieniem Turznica.

22 października (sobota), 18:00: Constract Lubawa vs. AZS UW Wilanów Warszawa
Na prośbę drużyny AZS UW Wilanów Warszawa zgodziliśmy się przenieść mecz rundy jesiennej między naszymi zespołami do Lubawy. Dzięki temu kibice obejrzą w tym roku jeden mecz więcej, niż zakładał terminarz. W rundzie rewanżowej z akademikami zagramy na wyjeździe. A mecz z AZS UW Wilanów Warszawa zawsze zapowiada się ekscytująco, bo historia potyczek między naszymi zespołami pokazuje, że ta rywalizacja często przynosiła nietypowe scenariusze. Wejściówki na to spotkanie można nabyć drogą internetową pod linkiem:: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0163/opis

źródło: KS Constract Lubawa
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5