Po piłkarskim weekendzie drużyn z gminy Lubawa

2022-09-26 13:19:46(ost. akt: 2022-09-26 13:20:08)

Autor zdjęcia: pixaby

W weekend 24-25 września 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”.
Klasa okręgowa
MKS BŁĘKITNI Orneta – KS CONSTRACT Lubawa 1:8 (0:2)
Bramki: Michał Kurywczak (84’) – Maciej Górski (3’, 34’), Piotr Rykaczewski (67’, 90’+2), Łukasz Mróz (78’), Igor Szczepański (86’), Nikodem Sobolewski (90’, 90’+3)
Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz (46’ Jakub Banach), Maciej Górski (72’ Nikodem Sobolewski), Wiktor Kamiński, Piotr Krużewski (70’ Szymon Bogdański), Szymon Licznerski (46’ Patryk Dereszewski), Łukasz Mróz, Janusz Okuniewski (46’ Kamil Maj), Piotr Rykaczewski, Igor Szczepański

Wyniki VIII kolejki
GSZS DELFIN Rybno – LZS CZARNI Rudzienice 0:3
KS DRWĘCA NML – MKS START Nidzica 1:4
UKS NAKI Olsztyn – MKS ZATOKA Braniewo 1:1
KS BARKAS Tolkmicko – KS RADOMNIAK Radomno 4:0
GKS OSSA Biskupiec – GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 2:2
LKS PŁOMIEŃ Turznica – KS POLONIA Pasłęk 2:3
KS UNIA Susz – KS ISKRA Narzym 3:3
MKS BŁĘKITNI Orneta – KS CONSTRACT Lubawa 1:8

Tabela po VIII kolejkach
I KS CONSTRACT Lubawa 24 pkt. bramki 34:10
II KS ISKRA Narzym 17 pkt. bramki 19:12
III KS POLONIA Pasłęk 16 pkt. bramki 28:17
IV MKS ZATOKA Braniewo 14 pkt. bramki 23:13
V GKS OSSA Biskupiec 14 pkt. bramki 19:9
VI UKS NAKI Olsztyn 13 pkt. bramki 31:18
VII KS BARKAS Tolkmicko 11 pkt. bramki 17:9
VIII LZS CZARNI Rudzienice 11 pkt. bramki 19:24
IX MKS START Nidzica 11 pkt. bramki 24:19
X GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 11 pkt. bramki 19:23
XI KS UNIA Susz 11 pkt. bramki 14:20
XII LKS PŁOMIEŃ Turznica 9 pkt. bramki 24:23
XIII KS DRWĘCA NML 7 pkt. bramki 13:30
XIV GSZS DELFIN Rybno 6 pkt. bramki 14:31
XV KS RADOMNIAK Radomno 6 pkt. bramki 17:36
XVI MKS BŁĘKITNI Orneta 1 pkt. bramki 10:31
 
Klasa “A” 
KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 1:1 (1:1)
Bramki: Adam Galiński (28’) – Marek Wierzbowski (32’)
Skład AVISTA: Patryk Orzechowski – Rafał Dudek, Paweł Jaskulski (7’ Bartosz Szczepański, 55’ Karol Kuczyński), Łukasz Junkier (40’ Rafał Dembowski), Marek Wierzbowski, Paweł Pałkowski, Mateusz Piotrowicz (57’ Jakub Zelmański), Szymon Wroński (86’ Dominik Kowalkowski), Bartosz Korpalski, Adam Januszewski, Miłosz Krajewski

UKS MAŁY JEZIORAK Iława – LZS JORDAN Kazanice 1:2 (0:2)
Bramki:  zawodnik gospodarzy (72') - Bartosz Groszkowski (12'), Krystian Zdrojewski (23')
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski - Bartosz Groszkowski, Cezary Sadowski, Łukasz Graduszewski, Radosław Szulc (77' Maciej Borkowski), Marcin Frankiewicz, Robert Kaczyński, Maciej Jurkiewicz (55' Adam Pietrulewicz), Krystian Zdrojewski, Bartosz Uzarski (65' Adrian Jakubowski), Przemysław Gerka (77' Dawid Kłosowski)

Wyniki VII kolejka
KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 1:1
KS GMINA Kozłowo – MKS Działdowo 1:2
LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OSA Ząbrowo 1:2
UKS ŻAK Jamielnik – GKS VEL Dąbrówno 2:3
GKS GRUNWALD Gierzwałd – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 1:4
LZS OHI Frednowy – UKS ORZEŁ Ulnowo 6:4
UKS MAŁY JEZIORAK Iława – LZS JORDAN Kazanice 1:2

Tabela po VII kolejkach
I MKS Działdowo 21 pkt. bramki 39:8
II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 21 pkt. bramki 28:4
III LZS OSA Ząbrowo 13 pkt. bramki 11:11
IV LZS OHI Frednowy 13 pkt. bramki 20:21
V LKS WEL Lidzbark Welski 12 pkt. bramki 14:9
VI LZS JORDAN Kazanice 12 pkt. bramki 12:16
VII LZS AVISTA Łążyn 11 pkt. bramki 13:21
VIII KS Mroczno 10 pkt. bramki 13:14
IX KS GMINA Kozłowo 9 pkt. bramki 18:15
X GKS VEL Dąbrówno 6 pkt. bramki 12:24
XI UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 11:15
XII UKS ORZEŁ Ulnowo 6 pkt. bramki 18:21
XIII GKS GRUNWALD Gierzwałd 4 pkt. bramki 8:17
XIV UKS MAŁY JEZIORAK Iława 0 pkt. bramki 4:25

Klasa “B” 

KS WEL AT4B Bratian – PFT DREWNEKS Sampława 1:8 (0:5)
Bramki: Patryk Flaszyński (70’) – Jakub Lendzionowski (18’, 33’, 86’), Patryk Mówiński (21’), Łukasz Wietecha (39’), Filip Tymecki (41’, 57’), Kacper Zalewski (52’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Radosław Buczkowski, Adam Dybich (46’ Szymon Lasikowski), Jakub Lendzionowski, Patryk Mówiński (55’ Marek Laskowski), Andrzej Podlaszewski, Michał Raciborski (55’ Marek Nastachowski), Lucjan Szwarc (46’ Henryk Świątkowski), Filip Tymecki (60’ Cezary Chorzelewski), Arkadiusz Wietecha, Łukasz Wietecha (46’ Kacper Zalewski)

LZS TORPEDA Rożental – KS WICHER Gwiździny 1:1 (1:0)
Bramki: Wojtek Wyżlic (41’) – Adrian Urbański (60’)
Skład TORPEDA: Karol Karkut – Mateusz Machnowski (46’ Jakub Graman), Robert Marciniak (80’ Damian Golder), Rafał Marszelewski (60’ Mateusz Łukomski), Patryk Grabowski, Tymoteusz Rudszewski, Mateusz Zalewski, Paweł Gerka, Bartłomiej Graman, Piotr Borkowski (55’ Mariusz Szczepański), Wojtek Wyżlic

Wyniki VI kolejki
GKS MEWA Smykowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 3:5
LZS TORPEDA Rożental – KS WICHER Gwiździny 1:1
KS ZAMEK Kurzętnik – KS LEŚNIK NOWE Ramuki 4:0
KS WEL AT4B Bratian – PFT DREWNEKS Sampława 1:8
GLKS ORZYC Janowo – WTKS AGRICOLA Mierki 0:0
LZS ZAMEK Szymbark – GKS ISKRA Smykówko 8:1


Tabela po VI kolejkach
I LZS ZAMEK Szymbark 18 pkt. bramki 32:4
II MLKS OLIMPIA Kisielice 16 pkt. bramki 28:7
III PFT DREWNEKS Sampława 16 pkt. bramki 26:6
IV WTKS AGRICOLA Mierki 14 pkt. bramki 10:2
V GLKS ORZYC Janowo 11 pkt. bramki 10:6
VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 9 pkt. bramki 12:17
VII KS ZAMEK Kurzętnik 6 pkt. bramki 11:20
VIII LZS TORPEDA Rożental 5 pkt. bramki 10:17
IX GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 15:22
X GKS ISKRA Smykówko 3 pkt. bramki 7:21
XI KS WICHER Gwiździny 2 pkt. bramki 7:19
XII KS WEL AT4B Bratian 0 pkt. bramki 5:32
 
 

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5