Po piłkarskim weekendzie drużyn z gminy Lubawa

2022-09-19 10:17:46(ost. akt: 2022-09-19 10:20:18)

Autor zdjęcia: pixaby

W weekend 17-18 września 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”.
Klasa okręgowa
UKS Naki Olsztyn – KS CONSTRACT Lubawa 2:3 (1:2)
Bramki: Szymon Milewski (5’), Patryk Kopciński (90’+1) – Piotr Rykaczewski (34’), Szymon Licznerski (36’), Jakub Banach (77’)
Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz (83’ Patryk Dereszewski), Maciej Górski (65’ Jakub Banach), Piotr Krużewski (56’ Kamil Maj), Łukasz Licznerski (73’ Wiktor Kamiński), Szymon Licznerski (85’ Oskar Dmochewicz), Łukasz Mróz, Janusz Okuniewski (70’ Szymon Bogdański), Piotr Rykaczewski (82’ Nikodem Sobolewski), Igor Szczepański

Wyniki VII kolejki
KS ISKRA Narzym – LKS PŁOMIEŃ Turznica 4:3
KS UNIA Susz – KS DRWĘCA NML 0:2
KS POLONIA Pasłęk – GKS OSSA Biskupiec 3:2
GLKS SZELĄG KORMORNA Zwierzewo – KS BARKAS Tolkmicko 1:1
KS RADOMNIAK Radomno – GSZS DELFIN Rybno 2:3
LZS CZARNI Rudzienice – MKS BŁĘKITNI Orneta 1:0
UKS NAKI Olsztyn – KS CONSTRACT Lubawa 2:3
MKS ZATOKA Braniewo – MKS START Nidzica 5:2

Tabela po VII kolejkach
I KS CONSTRACT Lubawa 21 pkt. bramki 26:9
II KS ISKRA Narzym 16 pkt. bramki 16:9
III MKS ZATOKA Braniewo 13 pkt. bramki 22:12
IV GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 17:7
V UKS NAKI Olsztyn 12 pkt. bramki 30:17
VI KS POLONIA Pasłęk* 10 pkt. bramki 15:14
VII GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 10 pkt. bramki 17:21
VIII KS UNIA Susz 10 pkt. bramki 11:17
IX LKS PŁOMIEŃ Turznica 9 pkt. bramki 22:20
X LZS CZARNI Rudzienice 8 pkt. bramki 16:24
XI KS BARKAS Tolkmicko 8 pkt. bramki 13:9
XII MKS START Nidzica 8 pkt. bramki 20:18
XIII KS DRWĘCA NML 7 pkt. bramki 12:26
XIV GSZS DELFIN Rybno* 6 pkt. bramki 13:18
XV KS RADOMNIAK Radomno 6 pkt. bramki 17:32
XVI MKS BŁĘKITNI Orneta 1 pkt. bramki 9:23
* mecz mniej

Klasa “A”
LZS AVISTA Łążyn – LKS WEL Lidzbark Welski 0:2 (0:0)
Bramki: Martyn Michalak (72’), Cezary Robaczewski (90’)
Skład AVISTA: Marek Chodakowski – Paweł Jaskulski, Tomasz Krezymon, Szymon Wroński, Paweł Pałkowski, Mateusz Piotrowicz (60’ Bartosz Szczepański), Adrian Mederski, Marek Wierzbowski (80’ Jakub Zelmański), Bartosz Korpalski, Adam Januszewski, Miłosz Krajewski (75’ Łukasz Junkier)
LZS JORDAN Kazanice – UKS ŻAK Jamielnik 1:0 (0:0)
Bramka: Cezary Sadowski (80’)
Skład JORDAN: Bartłomiej Górski (75’ Tomasz Grzybowski) – Cezary Sadowski, Bartosz Groszkowski, Maciej Borkowski, Maciej Jurkiewicz (55’ Radosław Szulc), Krystian Zdrojewski (83’ Kamil Kamiński), Adam Pietrulewicz (70’ Adrian Jakubowski), Marcin Frankiewicz, Bartosz Uzarski, Piotr Karbowski, Przemysław Gerka (46’ Łukasz Graduszewski)

Wyniki VI kolejka
LZS AVISTA Łążyn – LKS WEL Lidzbark Welski 0:2
LZS OSA Ząbrowo – LZS OHI Frednowy 1:1
UKS ORZEŁ Ulnowo – GKS Grunwald Gierzwałd 3:0
MKS Działdowo – UKS MAŁY JEZIORAK Iława 8:1
GKS VEL Dąbrówno – KS Mroczno 1:2
LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – KS GMINA Kozłowo 3:1
LZS JORDAN Kazanice – UKS ŻAK Jamielnik 1:0

Tabela po VI kolejkach
I MKS Działdowo 18 pkt. bramki 37:7
II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 18 pkt. bramki 24:3
III LKS WEL Lidzbark Welski 12 pkt. bramki 13:7
IV LZS AVISTA Łążyn 10 pkt. bramki 12:20
V LZS OSA Ząbrowo 10 pkt. bramki 9:10
VI LZS OHI Frednowy 10 pkt. bramki 14:17
VII LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. bramki 10:15
VIII KS GMINA Kozłowo 9 pkt. bramki 17:13
IX KS Mroczno 9 pkt. bramki 12:13
X UKS ORZEŁ Ulnowo 6 pkt. bramki 14:15
XI UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 9:12
XII GKS GRUNWALD Gierzwałd 4 pkt. bramki 7:13
XIII GKS VEL Dąbrówno 3 pkt. bramki 9:22
XIV UKS MAŁY JEZIORAK Iława 0 pkt. bramki 3:23

Klasa “B”
PFT DREWNEKS Sampława – KS ZAMEK Kurzętnik 5:0 (3:0)
Bramki: Jakub Lendzionowski (11’, 84’, 86’), Patryk Mówiński (43’), bramka samobójcza (30’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Wojciech Banacki (46’ Henryk Świątkowski), Sylwester Bukowski (60’ Krystian Kozłowski), Adam Dybich, Marek Laskowski (46’ Cezary Chorzelewski), Jakub Lendzionowski, Patryk Mówiński, Marek Nastachowski, Andrzej Podlaszewski, Michał Raciborski (60’ Filip Tymecki), Lucjan Szwarc (68’ Radosław Buczkowski)

KS LEŚNIKA NOWE Ramuki – LZS TORPEDA Rożental 5:1 (2:1)
Bramki: Krzysztof Piłat (20’, 49’), Krzysztof Iwański (35’, 62’), Krzysztof Sosnowski (82’) – Piotr Borkowski (19’)
Skład TORPEDA: Karol Karkut – Mateusz Machnowski, Jakub Borkowski, Rafał Marszelewski, Filip Januszewski, Paweł Marchlewski (80’ Paweł Majewski), Mateusz Zalewski, Bartłomiej Graman, Marcin Januszewski (70’ Damian Golder), Piotr Borkowski, Łukasz Marchlewski

Wyniki V kolejki
GKS MEWA Smykowo – LZS ZAMEK Szymbark 1:3
KS WICHER Gwiździny – GKS ISKRA Smykówko 0:2
MLKS OLIMPIA Kisielice – GLKS ORZYC Janowo 1:1
PFT DREWNEKS Sampława – KS ZAMEK Kurzętnik 5:0
KS LEŚNIK Nowe Ramuki – LZS TORPEDA Rożental 5:1
KS WEL AT4B Bratian – WTKS AGRICOLA Mierki 1:3
Tabela po V kolejkach
I LZS ZAMEK Szymbark 15 pkt. bramki 24:3
II MLKS OLIMPIA Kisielice 13 pkt. bramki 23:4
III PFT DREWNEKS Sampława 13 pkt. bramki 18:5
IV WTKS AGRICOLA Mierki 13 pkt. bramki 10:2
V GLKS ORZYC Janowo 10 pkt. bramki 10:6
VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 9 pkt. bramki 12:13
VII LZS TORPEDA Rożental 4 pkt. bramki 9:16
VIII KS ZAMEK Kurzętnik 3 pkt. bramki 7:20
IX GKS ISKRA Smykówko 3 pkt. bramki 6:13
X GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 12:17
XI KS WICHER Gwiździny 1 pkt. bramki 6:18
XII KS WEL AT4B Bratian 0 pkt. bramki 4:24

źródło: Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5