Setne urodziny pani Ludwiki z Prątnicy

2022-09-02 09:52:31(ost. akt: 2022-09-02 09:54:29)

Autor zdjęcia: UG Lubawa

Piękny jubileusz, setnej rocznicy urodzin, obchodziła mieszkanka Prątnicy, Ludwika Rozwadowska. Nie zabrakło gości, upominków i życzeń.
To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.

Tego niesamowitego daru doświadczyła Ludwika Rozwadowska z Prątnicy, która 20 sierpnia 2022 r. obchodziła swoje 100 urodziny. Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski w towarzystwie kierownik USC Marii Bulińskiej oraz radnego – Jana Kowalkowskiego. Wójt w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i prezent.

Wójt przekazał zacnej Jubilatce również najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przesłane przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego. Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilatki.

Pani Ludwika, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Urodziła 6 dzieci i doczekała się 13 wnuków oraz 24 prawnuków Na co dzień mieszka w swoim domu rodzinnym w Prątnicy z synową oraz rodziną wnuczki. Podczas uroczystości obecne były także dwie córki Jubilatki. Recepty na długowieczność Jubilatka nie podaje, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

To stąd bierze się radość życia Pani Ludwiki oraz życzliwość dla ludzi. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny. Szanownej Jubilatce życzymy dobrego zdrowia i kolejnych Jubileuszy.

źródło: UG Lubawa
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marzena #3104989 8 wrz 2022 16:09

    Mojej babci jeszcze trochę brakuje do setki. W tym roku obchodziła 80-te urodziny z okazji których irobota jej kupiliśmy. Pomocnik w tym wieku jej się przyda.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5