Uwaga kierowcy! Wyłączona z ruchu jezdnia w kierunku Ostródy na obwodnicy Olsztyna [MAPA]

2022-07-31 10:04:12(ost. akt: 2022-07-31 10:07:32)

Autor zdjęcia: GDDKiA

W związku z naprawą gwarancyjną deformacji nawierzchni w najbliższych dniach na obwodnicy Olsztyna w ciągu dróg S16 i S51 zostanie zmieniona organizacja ruchu. Prace rozpoczną się w poniedziałek (1 sierpnia br.) i powinny zakończyć się w środę (3 sierpnia br.). Koszt naprawy poniesie wykonawca robót.
Ruch tylko jedną jezdnią

Na czas robót pomiędzy węzłami Olsztyn Jaroty i Olsztyn Południe zostanie wyłączona z ruchu jezdnia w kierunku Ostródy na odcinku około 4 km. Ruch zostanie przełożony na jezdnię w kierunku Mrągowa poprzez przejazdy awaryjne i będzie odbywał się dwukierunkowo.
Naprawa będzie wykonywana na dwóch kilkudziesięciometrowych odcinkach odległych od siebie o około 1 kilometr. Zakres prac obejmie frezowanie warstwy ścieralnej, wykonanie warstwy wyrównawczej, ułożenie warstwy ścieralnej oraz odtworzenie oznakowania poziomego.

Obrazek w tresci


Apel do kierowców
Zakończenie prac poprawkowych planowane jest w środę 3 sierpnia br., o ile w robotach bitumicznych nie przeszkodzą warunki atmosferyczne. Kierowców prosimy o stosowanie się do obowiązującego podczas robót oznakowania.

źródło: GDDKiA
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5