Po piłkarskim weekendzie drużyn z gm.Lubawa

2022-06-21 09:07:17(ost. akt: 2022-06-21 09:09:31)

Autor zdjęcia: pixaby

ROZGRYWKI PIŁKI NOŻNEJ KLASA "B"
W niedzielę 19.06.2022 r. rozegrano spotkania ostatniej XVIII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.

LZS TORPEDA Rożental – PFT DREWNEKS Sampława 1:2 (0:0)
Bramki: Wojtek Wyżlic (87’) – Andrzej Podlaszewski (55’), Marek Nastachowski (63’)
Skład TORPEDA: Mirosław Fafiński – Robert Marciniak, Jakub Chełkowski, Rafał Borkowski, Damian Golder (70’ Jakub Borkowski), Mateusz Łukomski (72’ Grzegorz Guzowski), Piotr Taranowski, Paweł Gerka, Jakub Graman, Bartłomiej Graman, Wojtek Wyżlic
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Mateusz Wasilewski, Marek Nastachowski, Szymon Łątkowski (32’ Wojciech Banacki), Radosław Buczkowski, Fabian Kozłowski (60’ Krystian Kozłowski), Patryk Mówiński, Tomasz Sławiński (46’ Henryk Świątkowski), Marek Laskowski, Andrzej Podlaszewski, Sylwester Bukowski (46’ Łukasz Wietecha)
UKS MAŁY Jeziorak Iława – LZS HURAGAN Byszwałd 9:0 (4:0)
Bramki: Jakub Szczepański (5’, 11’, 38’), Bartosz Brejdakowski (35’), Remigiusz Niedbalski (53’, 62’), Kacper Dekarski (84’, 85’), Bartosz Aker (90’)
Skład HURAGAN: Maciej Borkowski – Adam Mioskowski (60’ Dawid Łużyński), Maciej Snowacki, Tomasz Potorski, Damian Goliszewski (75’ Daniel Rykaczewski), Adrian Jakubowski, Adam Węglewski (60’ Miłosz Modrzewski), Patryk Lewandowski, Marcel Brejdakowski, Mateusz Lewandowski, Krzysztof Czarnecki

Wyniki XVIII kolejka
MLKS OLIMPIA Kisielice – UKS ŻAK Jamielnik 0:4
LZS TORPEDA Rożental – PFT DREWNEKS Sampława 1:2
KS WEL Bratian – KS WICHER Gwiździny 5:4
UKS MAŁY Jeziorak Iława – LZS HURAGAN Byszwałd 9:0

Tabela rozgrywek
I UKS MAŁY Jeziorak Iława 18 45 pkt. bramki 73:14
II UKS ŻAK Jamielnik 18 44 pkt. bramki 57:23
III MLKS OLIMPIA Kisielice 18 36 pkt. bramki 65:30
IV LZS ZAMEK Szymbark 18 36 pkt. bramki 59:21
V PFT DREWNEKS Sampława 18 30 pkt. bramki 41:32
VI LZS TORPEDA Rożental 18 20 pkt. bramki 43:54
VII KS WEL Bratian 18 18 pkt. bramki 49:67
VIII KS WICHER Gwiździny 18 11 pkt. bramki 28:63
IX LZS HURAGAN Byszwałd 18 11 pkt. bramki 18:76
X LZS Fijewo 18 6 pkt. bramki 10:63

ROZGRYWKI PIŁKI NOŻNEJ KLASA "A
W niedzielę 19.06.2022 r. rozegrano spotkania ostatniej XXVI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.

LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 4:3 (1:2)
Bramki: Daniel Malinowski (32’), Szymon Wroński (56’, 90’), Jakub Zelmański (90’+2) – Damian Demczak (19’), Oskar Kowalewski (45’+1), Dominik Wrzesiński (49’)
Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafdał Dudek, Paweł Jaskulski, Tomasz Krezymon, Paweł Pałkowski (72’ Karol Kuczyński), Daniel Malinowski (65’ Jakub Zelmański), Bartosz Korpalski (60’ Marek Wierzbowski), Adrian Mederski, Tomasz Kozicki (46’ Rafał Dembowski), Szymon Wroński, Miłosz Krajewski (55’ Adrian Linkner)
KS CONSTRACT Lubawa – UKS ORZEŁ Ulnowo 11:2 (4:0)
Bramki: Szymon Szałkowski (26’), Alan Klimek (34’, 60’, 74’, 83’), Szymon Licznerski (36’), Oskar Dmochewicz (38’), Jakub Banach (48’, 76’), Janusz Okuniewski (63’), Jarosław Szulc (67’) – Dawid Ciężkowski (77’), Tomasz Lewandowski (83’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski (46’ Michał Rykaczewski) – Łukasz Mróz (46’ Jakub Banach), Kamil Maj (46’ Wiktor Kamiński), Szymon Licznerski, Szymon Szałkowski (46’ Mateusz Jackowski), Łukasz Licznerski (46’ Patryk Dereszewski), Alan Klimek, Łukasz Frankiewicz (46’ Janusz Okuniewski), Paweł Fafiński, Oskar Dmochewicz (46’ Jarosław Szulc), Igor Szczepański
KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 3:1 (0:0)
Bramki: Dawid Arczewski (60', 70'), Szymon Gęsicki (75') - Martyn Michalak (46')
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski - Tomasz Grzybowski, Adam Pietrulewicz, Bartłomiej Górski (75' Cezary Sadowski), Piotr Kowalski, Szymon Bogdański, Bartosz Modrzewski (85' Piotr Laskowski), Łukasz Graduszewski, Martyn Michalak, Dawid Kłosowski, Bartosz Uzarski

Wyniki XXVI kolejka
KS GMINA Kozłowo – MKS Działdowo 0:2
LZS OSA Ząbrowo – LKS WEL Lidzbark Welski 1:4
LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – KS ZAMEK Kurzętnik 5:0
KS Mroczno – GKS ISKRA Smykówko 5:1
KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 3:1
LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 4:3
KS CONSTRACT Lubawa – UKS ORZEŁ Ulnowo 11:2
Tabela rozgrywek
I KS ISKRA Narzym 26 62 pkt. bramki 71:27
II KS CONSTRACT Lubawa 26 61 pkt. bramki 107:23
III LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 26 59 pkt. bramki 89:29
IV MKS Działdowo 26 53 pkt. bramki 53:21
V LZS OSA Ząbrowo 26 44 pkt. bramki 36:48
VI LZS JORDAN Kazanie 26 43 pkt. bramki 55:45
VII LZS OHI Frednowy 26 33 pkt. bramki 53:67
VIII KS GMINA Kozłowo 26 30 pkt. bramki 53:59
IX LKS WEL Lidzbark Welski 26 29 pkt. bramki 40:49
X KS Mroczno 26 26 pkt. bramki 51:60
XI UKS ORZEŁ Ulnowo 26 22 pkt. bramki 38:93
XII LZS AVISTA Łążyn 26 21 pkt. bramki 44:98
XIII KS ZAMEK Kurzętnik 26 20 pkt. bramki 28:67
XIV GKS ISKRA Smykówko 26 19 pkt. bramki 45:77

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5