1⁄2 FINAŁU PUCHARU POLSKI: CONSTRACT LUBAWA 5:3 RED DRAGONS PNIEWY

2022-04-05 14:33:50(ost. akt: 2022-04-05 14:34:24)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

Wielkich emocji dostarczył pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Constractem Lubawa a obrońcą trofeum - Red Dragons Pniewy.
Po złym wybiciu naszego bramkarza prowadzenie objęli goście po pięknym strzale Mateusza Kosteckiego. Constract był w stanie jednak odpowiedzieć golem Kacpra Sendlewskiego i nieprawdopodobnym indywidualnym rajdem Jakuba Raszkowskiego!

Do wyrównania przed przerwą doprowadził jednak zawodnik Smoków - Oskar Stankowiak. Druga połowa to niestety poważny błąd bramkarza Constractu - piłkę ręką wyrzucił golkiper gości Łukasz Błaszczyk i gdyby wpadła ona do bramki, gol nie zostałby uznany. Costinha chciał jednak futsalówkę złapać, lecz przeszła mu ona przez ręce i z racji jego dotknięcia gol musiał być uznany. Constract rzucił się do odrabiania strat i uczył to z nawiązką.

Po golach Pedrinho, Pawła Kaniewskiego i Luana Konstruktorzy zwyciężyli ostatecznie 5:3 i z dwubramkową zaliczką pojadą na rewanż, który odbędzie się 20 kwietnia (środa) w Pniewach.

źródło: KS Constract Lubawa