Prosta droga do taniego OC i AC

2021-10-20 10:51:46 (ost. akt: 2021-10-22 11:50:43)
Ubezpieczenie OC auta jest obligatoryjne, jednak nie lubimy przepłacać. Koszty związane z OC, czy AC nie muszą uszczuplać Twojego budżetu w znaczny sposób. Kluczem do tańszej polisy jest porównanie ofert różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Różnice w cenach mogą wynosić nawet kilkaset złotych! Co zrobić, żeby płacić mniej?

Obrazek w tresci


Chcąc mieć pewność, że polisa, którą kupujesz jest najkorzystniejsza, warto porównać ją z innymi.

W CUK Ubezpieczenia doradca w niecałą minutę bezpłatnie porówna dla zainteresowanych setki ofert 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Jak wiesz, dobry pakiet to podstawa, więc kupując obowiązkowe OC, warto pomyśleć również o AC. Zakup pakietu pozwoli na uzyskanie atrakcyjnej zniżki. Jednocześnie można zaoszczędzić i zyskać dodatkową ochronę dla Twojego auta.
W CUK Ubezpieczenia, zależy nam na tym, aby klienci wyszli z naszej placówki maksymalnie zadowoleni i z dobrą ochroną. Dodatkowo posiadamy specjalną ofertę promocyjną z okazji 20-lecia CUK Ubezpieczenia, dzięki której klienci mogą otrzymać atrakcyjne rabaty na zakup polisy, a tym samym wiele zaoszczędzić, m.in. 15 procent rabatu na OC i AC oraz bon o wartości 30 złotych na zakupy do Biedronki. Istnieje też możliwość zapłaty za polisę w 12 ratach. Decydując się na kupno polisy OC, czy AC w CUK Ubezpieczenia, możesz podzielić ją aż na 12 rat dogodnych dla klientów.

Czy wiesz już co CUK Ubezpieczenia proponuje z myślą o Twoim bezpiecznym miejscu?

Mieszkanie jest dla nas wszystkich, nie tylko najważniejszym miejscem na świecie, ale również przestrzenią, w której przechowuje się wszystkie najcenniejsze przedmioty. Priorytetem powinna być zatem ochrona mieszkania i co za tym idzie, wybór odpowiedniego ubezpieczenia.
Polisa mieszkaniowa obejmuje wszystkie części składowe Twojego lokum: okna, piekarnik w zabudowie, komputer, telewizor, a nawet biżuterię. Wszystkie przedmioty są narażone na kradzieże, a dzięki polisie w razie nieszczęścia, otrzymasz za nie pieniądze, ale to nie wszystko. Trzeba wiedzieć, że ubezpieczenie mieszkania zapewni ochronę w przypadku trudnych zdarzeń losowych. Pożar, czy zalanie może wyrządzić poważne szkody i zakłócić spokój w naszych czterech kątach. Wypłacone świadczenie, umożliwi przeprowadzenie napraw, odkupienie zniszczonej własności, czy gruntowny remont.

Obrazek w tresci

Nie warto zatem czekać na ostatni moment, jeśli zdecydujesz się na odpowiednie zabezpieczenie domu lub mieszkania, wykupienie OC i AC w konkurencyjnej cenie, warto odwiedzić placówkę CUK Ubezpieczenia w Lubawie, przy ulicy Gdańskiej 12/14 i przekonać się, że dobre ubezpieczenie wcale nie musi być drogie. Nasi Doradcy porównują dla Ciebie oferty wielu Towarzystw wybiorą najkorzystniejszą opcję.

ZAPRASZAMY!

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5