Po raz 10 wystartuje "Lubawska Dycha"

2021-07-26 08:41:50 (ost. akt: 2021-07-26 13:01:40)

Autor zdjęcia: archiwum Głosu Lubawskiego / Błażej Urbański

To już 10, jubileuszowa edycja Lubawskiej Dychy. Sztandarowa, biegowa impreza w Lubawie odbędzie się 22 sierpnia.
To będzie niedziela w Lubawie należąca do biegaczy, którzy po raz dziesiąty wystartują w Lubawskiej Dyszce.

Impreza biegowa w Lubawie zaplanowana została na 22 sierpnia 2021. Start jubileuszowego biegu odbędzie się o 13:300 na Stadionie Łazienkowskim.

Tego dnia odbędą się biegi towarzyszące dla dzieci oraz rywalizacji nordic walking na dystansie 5,9 km.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie biegu www.lubawskadycha.lubawa.pl lub w recepcji OSIR w Lubawie.
Po dokonaniu zgłoszenia należy wybrać rozmiar koszulki oraz zaznaczyć dodatkowe klasyfikacje.
Zapisy internetowe zostaną zamknięte w czwartek 19.08.2021r..>>> Od startu bieg przeprowadzony zostanie ulicą Łąkową do skrzyżowania z ulicą 19-Stycznia.Na skrzyżowaniu skręt w prawo, ulicą 19-Stycznia do skrzyżowania z ulicą Kupnera. W prawo prawym pasem jezdni w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ulicą Biblii Gutenberga dalej ulicą Biblii Gutenberga prawym pasem do skrzyżowania z ul. Kopernika w prawo. Ulicą Kopernika prawym pasem do nawrotu na wysokości posesji Kopernika 51.
>>>Nawrót i prawym pasem ul. Kopernika do skrzyżowania z ulicą Asta (łącznik). Na skrzyżowaniu w prawo łącznikiem do ulicy Asta. Ulicą Asta w kierunku zachodnim do skrzyżowania z ulicą Kopernika przy Centrum Handlowym AVIS. Na skrzyżowaniu w lewo ulicą Kopernika do skrzyżowania z ulicą Biblii Gutenberga. Prawym pasem ulicy Biblii Gutenberga do skrzyżowania z ul. Kupnera.
>>>Na skrzyżowaniu w prawo w kierunku zachodnim prawym pasem prosto przez skrzyżowanie z ulicą 19-Stycznia oraz Warszawską do ulicy Gdańskiej. Ulicą Gdańską do skrzyżowania z ulicą z trylinki na osiedlu Stara Gdańska w lewo. Następnie ulicami z trylinki m.in. Papieża Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Rzepnikowskiego. Na skrzyżowaniu w lewo i w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ul. 19-Stycznia. Na skrzyżowaniu w lewo do skrzyżowania z ul. Kupnera i druga pętla.
>>>Na skrzyżowaniu 19-Stycznia – Kupnera w prawo prawym pasem jezdni w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ulicą Biblii Gutenberga. Ulicą Biblii Gutenberga prawym pasem do skrzyżowania z ul. Kopernika w prawo. Ulicą Kopernika prawym pasem do nawrotu na wysokości posesji Kopernika 51. Nawrót i prawym pasem ul. Kopernika do skrzyżowania z ulicą Asta (łącznik). Na skrzyżowaniu w prawo łącznikiem do ulicy Asta. Ulicą Asta w kierunku zachodnim do skrzyżowania z ulicą Kopernika przy Centrum Handlowym AVIS. Na skrzyżowaniu w lewo ulicą Kopernika do skrzyżowania z ulicą Biblii Gutenberga. >>>Prawym pasem ulicy Biblii Gutenberga do skrzyżowania z ul. Kupnera. Na skrzyżowaniu w prawo w kierunku zachodnim prawym pasem prosto przez skrzyżowanie z ulicą 19-Stycznia oraz Warszawską do ulicy Gdańskiej. Ulicą Gdańską do skrzyżowania z trylinki na osiedlu Stara Gdańska w lewo. Następnie ulicami z trylinki m.in. Papieża Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Rzepnikowskiego. Na skrzyżowaniu w lewo i w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ul. 19-Stycznia do ul. Łąkowej i do mety na Stadionie Łazienkowskim.

red.al
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5