WEJDŹ DO ŚWIATA HULLO I PRZEŻYJ FANTASTYCZNĄ PRZYGODĘ

2021-05-27 09:08:50(ost. akt: 2021-05-28 14:39:35)   Artykuł sponsorowany
Lokalne konsorcjum złożone z trzech podmiotów (Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur, LPB Zdzisław Wierzbowski, Bioterm Grzegorz Wierzbowski) nadciąga do nas z ofertą o jakiej można pomarzyć. W Fijewie powstanie Centrum Integracyjne dla osób w każdym wieku.
Żadna aktywność w naszym Centrum nie będzie przypadkowa. Niezwykle ważne działania opierać się będą na szeroko rozumianej edukacji i rozrywce, integracji i rehabilitacji, tworzone będą warunki także do rozwoju osobistego, relaksu, realizowania pasji i zabawy!

Hullo jest także miejscem dla tych, którym potrzebna jest nasza akceptacja i faktyczne wsparcie. Coraz więcej dzieci mierzy się z deficytami, niepełnosprawnościami, depresjami. W salach do integracji sensorycznej, behawioralnej, treningu słuchowego czy hydromasażu znajdziemy sposób, by pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. Całe grono naszych specjalistów (fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, behawioralni, sensoryczni i inni, oligofrenopedagodzy, logopedzi, psycholodzy) będzie nad tym czuwać.


Rodzinne Centrum Integracyjne to niespotykane w skali kraju miejsce integracji dzieci, młodzieży i dorosłych.


Unikalność projektu to bardzo szeroka grupa docelowa — osoby w każdym wieku, niepełnosprawne i zdrowe, stanowiące grupę, jak i ceniące sobie aktywność w pojedynkę.
Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność — mówi Joanna Długosz. — W Hullo będzie można odbyć lot w kosmos, eksplorować świat i wszechświat za pomocą najnowszych technologii. One dają nam nieograniczone możliwości nauki w ciekawy, chwilami zaskakujący sposób. Oprócz nauki Hullo to także rozrywka - dla najmłodszych na dużej, pięknej sali zabaw oraz placu zabaw, dla nieco starszych przygotowaliśmy miasteczko ruchu drogowego, dronarium, pokój laserowy, aktywności na ściankach wspinaczkowych, gry i zabawy w przestrzeni VR, jazdę na quadach i segway’ach, trening na siłowniach, w pełnowymiarowej sali sportowej czy też sali do squasha.


Brzmi nieźle prawda? A w wolnej chwili będzie można odpocząć w kawiarni, aby nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami. To unikalna propozycja w skali regionu, zaproszenie dla gości, turystów, mieszkańców powiatu iławskiego i ościennych.
W naszym Hullo niebawem pojawią się kolejne niespodzianki - boiska i korty tenisowe, regionalne wycieczki na rowerach, w tym elektrycznych i tandemach, całoroczny stok narciarski — opowiada Joanna Długosz. — A to wciąż nie wszystko! Rozbudzona ciekawość, wielki apetyt na przygodę w Hullo już jest. Pozostaje przyjść na dni otwarte, w samym środku wakacji, 17-18 lipca, wskakujemy do świata Hullo i oddajemy się fantastycznej przygodzie.


Obrazek w tresci

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5