Oglądaj w tv – Constract w drodze po srebrne medale futsal ekstraklasy

2021-05-22 10:02:27 (ost. akt: 2021-05-22 10:20:23)
Ique Ribeiro (KS Constract Lubawa) oddaje strzał w meczu z AZS UW Wilanów

Ique Ribeiro (KS Constract Lubawa) oddaje strzał w meczu z AZS UW Wilanów

Autor zdjęcia: odLot Paweł Jakubowski

Lubawskiemu Constractowi wystarczy remis w dzisiejszym (sobota 22 maja) meczu Statscore Futsal Ekstraklasy, by obronić tytuł wicemistrzów Polski. Wyjazdowe spotkanie z Piastem Gliwice, które w zespole trenera Dawida Grubalskiego uchodzi za hit sezonu, będzie można obejrzeć na żywo w telewizji nSport+, początek o 12.00.
Przypomnijmy: w 32. kolejce Statscore Ekstraklasy wicelider rozgrywek Constract Lubawa bez problemów ograł na wyjeździe Słoneczny Stok Białystok, spotkanie relacjonowaliśmy w artykule: Constract bliski obrony tytułu wicemistrza Polski.

Teraz czas na mecz z Piastem, który może dać sporo odpowiedzi dotyczących ostatecznego kształtu tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2020/21.
Gotowi?! Czas na mecz sezonu, który być może rozstrzygnie ostatecznie losy srebrnego medalu. Piast Gliwice podejmie u siebie wicelidera – Klub Sportowy Constract Lubawa. Różnica między zespołami na dwie kolejki przed końcem wynosi 5 punktów. To oznacza, że remis lub wygrana Constractu zapewni zespołowi Dawida Grubalskiego drugi z rzędu tytuł wicemistrzowski! – czytam w zapowiedzi tego spotkania na (podanej ostatnio w nowej, lepszej formie) oficjalnej stronie internetowej futsalowego klubu z Lubawy.

– Spotkanie będzie oczywiście transmitowane w nSport+, dlatego wszystkich zapraszamy przed telewizory. Piast, by pozostać w grze, musi wygrać – wtedy będzie musiał liczyć na porażkę lubawian w meczu z AZS UŚ Katowice. Remis z katowiczanami da Piastunkom srebro tylko w przypadku, gdy w sobotnim meczu pokonają Constract różnicą większą niż cztery bramki.
Meczu nie trzeba szczególnie reklamować, więc po prostu zapraszamy Państwa do śledzenia transmisji. Wcześniej jednak przeczytajcie, co powiedział nam Tomasz Lutecki przed wyjazdem w rodzinne strony – podaje ksconstract.pl.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5