Echa piłkarskiego weekendu [WYNIKI, TABELE, ZDJĘCIA]

2021-04-20 10:13:20 (ost. akt: 2021-04-20 10:27:13)

Autor zdjęcia: Dominika Sadowska

Za nami kolejne zmagania na piłkarskich boiskach "A" klasy i "B" klasy.
„A” KLASA
LZS JORDAN Kazanice – GKS OSSA Biskupiec 1:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Michałowski (80’) – Rafał Wiśniewski (2’, 51’, 89’)
Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Marcin Szulc, Janusz Okuniewski, Maciej Jurkiewicz (76' Kamil Kamiński), Artur Modrzewski, Przemysław Gerka (60' Łukasz Lewalski), Szymon Bogdański (60' Arkadiusz Michałowski), Tomasz Grzybowski (68' Kacper Łukaszewski), Mateusz Sadowski, Jakub Sadowski (70' Paweł Gerka), Marcin Frankiewicz (80' Rafał Modrzewski)

LZS AVISTA Łążyn – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:2 (1:0)
Bramki: Szymon Wroński (23’, 50’) – Kamil Koper (86’), Tomasz Lewandowski (89’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Paweł Jaskulski (65’ Rafał Rynkowski), Bartosz Groszkowski, Paweł Pałkowski, Marek Wierzbowski (75’ Łukasz Junkier), Piotr Kraśnicki, Adrian Mederski (85’ Krzysztof Marchelek), Rafał Dembowski (90’ Jakub Groszkowski), Rafał Dudek, Szymon Wroński (82’ Jakub Baczewski), Daniel Malinowski

KS CONSTRACT Lubawa – KS ISKRA Narzym 4:1 (1:0)
Bramki: Miłosz Jarzembowski (45’), Alan Klimek (70’, 90’+2), Jakub Banach (76’) – Sylwester Pieckowski (83’)
Skład CONSTRACT: Mariusz Sroka (46’ Mateusz Lewalski) – Miłosz Jarzembowski (70’ Szymon Licznerski), Dawid Mederski (60’ Krystian Zdrojewski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (55’ Jakub Banach), Mateusz Żmijewski (46’ Kamil Maj), Jarosław Szulc (70’ Szymon Szałkowski), Łukasz Licznerski, Piotr Karbowski (55’ Alan Klimek), Mateusz Jackowski, Paweł Fafiński

WYNIKI XVII KOLEJKI
LZS JORDAN Kazanice – GKS OSSA Biskupiec 1:3
KS ZAMEK Kurzętnik – MKS Działdowo 1:1
LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OHI Frednowy 0:0
LZS AVISTA Łążyn – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:2
KS CONSTRACT Lubawa – KS ISKRA Narzym 4:1
LZS CZARNI Rudzienice – KS GMINA Kozłowo 9:0

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”
I LZS CZARNI Rudzienice 16 40 pkt. bramki 64:12
II GKS OSSA Biskupiec 15 36 pkt. bramki 70:26
III LKS WEL Lidzbark Welski 16 28 pkt. bramki 38:31
IV MKS Działdowo 15 28 pkt. bramki 31:24
V KS ISKRA Narzym 16 27 pkt. bramki 32:26
VI KS GMINA Kozłowo 16 23 pkt. bramki 35:45
VII LZS OHI Frednowy 16 22 pkt. bramki 32:32
VIII LZS JORDAN Kazanice 16 21 pkt. bramki 35:31
IX KS CONSTRACT Lubawa 16 19 pkt. bramki 37:44
X KS ZAMEK Kurzętnik 16 15 pkt. bramki 25:40
XI LZS AVISTA Łążyn 16 13 pkt. bramki 43:57
XII UKS ORZEŁ Ulnowo 15 10 pkt. bramki 22:47
XIII KS WICHER Gwiździny 15 6 pkt. bramki 15:64

„B” KLASA
PFT DREWNEKS Sampława – LZS HURAGAN Byszwałd 3:0 (1:0)
Bramki: Patryk Pokojski (34’), Michał Raciborski (51’), Wojciech Jurkiewicz (90’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Sebastian Leśniewski (75’ Tomasz Sławiński), Adam Dybich (73’ Damian Guzek), Cezary Chorzelewski (50’ Maciej Seweryn), Szymon Lasikowski (77’ Jakub Kowalski), Marek Nastachowski (63’ Marcin Laskowski), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski, Andrzej Podlaszewski, Patryk Mówiński (80’ Wojciech Jurkiewicz), Patryk Pokojski (63’ Przemysław Cabaj)
Skład HURAGAN: Adam Węglewski – Andrzej Bukowski, Mateusz Zalewski, Dawid Cyrankowski, Dawid Maciołek (62’ Piotr Markowski), Maciej Borkowski (70’ Miłosz Rykaczewski), Dominik Modrzewski (75’ Mateusz Banacki), Patryk Łążyński, Przemysław Mówiński, Daniel Graman, Damian Pankowski (78’ Kacper Bartkowski)

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS TORPEDA Rożental 4:0 (4:0)
Bramki: Patryk Napierski (4’), Kacper Wróblewski (26’), Piotr Kapusta (35’, 40’)
Skład TORPEDA: Krzysztof Frydrych – Łukasz Ostrowski (34’ Damian Porębski), Rafał Borkowski (85’ Rafał Marszelewski), Kacper Pomoryn (70’ Andrzej Burakowski), Tomasz Kopański (56’ Bartłomiej Ostrowski), Patryk Grabowski, Mateusz Łukomski, Jakub Chełkowski, Piotr Taranowski (75’ Jakub Borkowski), Jakub Graman (58’ Marcin Januszewski), Bartłomiej Graman

LZS OSA Ząbrowo – LZS Fijewo 6:0 (2:0)
Bramki: Jarosław Otręba (21’), Sebastian Marciniak (32’), Franciszek Pisarczyk (60’, 78’), Paweł Apanowicz (66’), Michał Szymański (85’)
Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Daniel Osmański, Sylwester Rynkowski, Sebastian Karczewski (80’ Filip Kasprowicz), Cezary Kułakowski, Sylwester Dzik, Tymoteusz Rudszewski (70’ Patryk Żurański), Łukasz Mazurek, Patryk Lewandowski (46’ Paweł Jakubowski), Mateusz Lewandowski (46’ Michał Szczepański), Dawid Jańczyk (70’ Daniel Karczewski)

WYNIKI XIII KOLEJKI
PFT DREWNEKS Sampława – LZS HURAGAN Byszwałd 3:0
LZS OSA Ząbrowo – LZS Fijewo 6:0
MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS TORPEDA Rożental 4:0
KS Mroczno – GKS VEL Dąbrówno 5:1
GLKS ORZYC Janowo – UKS ŻAK Jamielnik 1:3
LZS ZAMEK Szymbark – KS WEL Bratian 3:0

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”
I KS Mroczno 13 34 pkt. bramki 66:15
II LZS OSA Ząbrowo 13 30 pkt. bramki 38:11
III LZS ZAMEK Szymbark 13 25 pkt. bramki 37:16
IV MLKS OLIMPIA Kisielice 13 24 pkt. bramki 44:21
V GKS VEL Dąbrówno 13 23 pkt. bramki 29:24
VI UKS ŻAK Jamielnik 13 21 pkt. bramki 29:27
VII KS WEL Bratian 13 15 pkt. bramki 28:34
VIII GLKS ORZYC Janowo 13 14 pkt. bramki 19:35
IX PFT DREWNEKS Sampława 13 12 pkt. bramki 15:39
X LZS Fijewo 13 11 pkt. bramki 19:43
XI LZS HURAGAN Byszwałd 13 8 pkt. bramki 15:44
XII LZS TORPEDA Rożental 13 6 pkt. bramki 16:46

LZS Lubawa

fot. Dominika Sadowska



2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5