Twoje dziecko na okładkę! Rusza plebiscyt Mały Książę i Mała Księżniczka

2021-04-18 10:23:03 (ost. akt: 2021-04-18 10:31:43)
Pola i Mateusz

Pola i Mateusz

Autor zdjęcia: archiwum

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka.
Nasza akcja trwa w każdym powiecie naszego województwa. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń wybierzemy w każdym powiecie.
Zwycięzcy trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku miasta i gminy Lubawa "Głos Lubawski". Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Plebiscyt trwa od 17 kwietnia 2021 do 23 maja 2021 roku.

>>> W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17.04.2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

>>> W przypadku miasta i gminy Lubawa zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: lubawa@gazetaolsztynska.pl

>>>Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 20.05.2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2021.

Zdjęcia chłopców i dziewczynek zostaną zamieszczone w dwóch odrębnych galeriach. Tytuł Małej Księżniczki 2021 w danym powiecie oraz w w gminach wiejskiej i miejskiej Lubawa otrzyma dziewczynka, której zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł Małego Księcia 2021 w danym powiecie oraz w w gminach wiejskiej i miejskiej Lubawa otrzyma chłopiec, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.


Rok temu Małą Księżniczką była Pola, a Małym Księciem Mateusz i pisaliśmy o nich tak:
Polusia z Byszwałdu, nasza nowa Mała Księżniczka jest grzecznym, radosnym, pogodnym, zawsze uśmiechniętym dzieckiem. Jak mówi jej mama Anna, Pola jest zawsze zadowolona. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbia przejażdżki na rowerach z mamusią. Jej ulubiony kolor to różowy, jak na małą księżniczkę przystało. Bardzo lubi owoce, najbardziej banany i truskawki. Pola uwielbia bajki, jej ulubienicą jest Świnka Peppa. Jest najmłodszą księżniczką w rodzinie, oczkiem w głowie rodziców i rodzeństwa.
Zwycięzcą plebiscytu Mały Książę 2020 został Mateusz Hejka z Iławy. Ten czterolatek uwielbia układać puzzle, a jego ostatnią miłością są samochodziki z serii Hot Wheels. Nie chodzi do przedszkola, a czas spędza na zmianę z mamą Justyną lub tatą Mariuszem. Mama mówi, że dla chłopca nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet sprzątać lubi!
Kciuki chyba najmocniej trzymali rodzice i dziadkowie chłopca, a babcia Halina aż do północy monitorowała wyniki. I udało się – dzięki Państwa głosom Mateusz otrzymuje tytuł Małego Księcia roku 2020.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! lubawa@gazetaolsztynska.pl


red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5