Szkółka Piłkarska KS Constract przed rundą wiosenną podsumowuje sezon halowy

2021-04-08 11:21:52 (ost. akt: 2021-04-08 11:21:59)

Autor zdjęcia: Szkółka Piłkarska KS Constract

Przed nami runda wiosenna rozgrywek trawiastych naszych grup młodzieżowych, aktualnie wstrzymana z powodu sytuacji epidemicznej. Mamy nadzieję że wszystko wróci do normy, a zawodnicy będą mieli okazję do kontynuacji ligowej rywalizacji.
Czas więc podsumować sezon halowy!
Był to bardzo udany sezon, w którym nasz klub zakwalifikował się do Młodzieżowych mistrzostw Polski we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych tj. U13, U15, U17, U19.
Niewątpliwie sam fakt obecności w gronie najlepszych 16 drużyn w kraju w każdej kategorii wiekowej jest dużym sukcesem, ale warto podkreślić, że nasza ambitna młodzież na każdy z turniejów finałowych jechała po najwyższe laury!
Drużyna do lat 13 zakończyła turniej na fazie grupowej z dorobkiem 4 punktów.
Drużyny U17 i U19 bardzo dobrze radziły sobie w fazach grupowych, w których zajmowały pierwsze miejsca i awansowały do najlepszych ósemek turnieju, niestety etap ćwierć finałów nie był już tak szczęśliwy dla naszego klubu i odpowiednio chłopcy do lat 17 przegrali 1-0 z drużyną Red Dragons Pniewy, kończąc swój udział w turnieju na miejscach 5-8, natomiast drużyna U19 bardzo pechowo przegrała z drużyną Junior Hurtap Łęczyca w rzutach karnych, również plasując się w klasyfikacji końcowej na pozycjach 5-8.
Najwięcej powodów do radości dostarczyła nam drużyna do lat 15, która po awansie z drugiego miejsca w grupie, bardzo pewnie wygrała w ćwierć finale 5-0 z AZS UMCS Lublin, oraz w półfinale 7-0 z Red Dragons Pniewy i tym samym znalazła się w wielkim finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu!
Po bardzo wyrównanym meczu, nasz zespół uległ 0-1 z Rekordem Bielsko Biała, jednocześnie zdobywając Wicemistrzostwo Polski!
Sezon halowy dla naszej szkółki był bardzo dobrym czasem, zwieńczonym wielkimi sukcesami! Jednak to wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia PKN Orlen Partnera piłkarskich szkoleń dzieci i młodzieży w klubie Constract Lubawa.

Szkółka Piłkarska KS Constract

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5