Prima aprilis — trener Malinowski nie odchodzi z Motoru Lubawa

2021-04-01 12:12:38 (ost. akt: 2021-04-01 12:20:32)
Krzysztof Malinowski trenerem piłki nożnej w Lubawie jest już od ponad 12 lat. Drużynę seniorów prowadzi natomiast od 28 września 2016, a jego debiutem była pucharowa potyczka z GKS-em Wikielec

Krzysztof Malinowski trenerem piłki nożnej w Lubawie jest już od ponad 12 lat. Drużynę seniorów prowadzi natomiast od 28 września 2016, a jego debiutem była pucharowa potyczka z GKS-em Wikielec

Autor zdjęcia: Anita Szymańska

Uspokajamy kibiców i piłkarzy lubawskiego Motoru, którzy dziś rano przeczytali u nas informację dotyczącą Krzysztofa Malinowskiego — szkoleniowiec nie opuszcza drużyny seniorów, nasz poranny "artykuł" był oczywiście żartem primaaprilisowym.
Dziś rano (czwartek 1 kwietnia) na naszym portalu opublikowaliśmy artykuł pt.: Z OSTATNIEJ CHWILI|| Trener Krzysztof Malinowski odchodzi z Motoru Lubawa!

Był to oczywiście żart, "artykuł" został napisany specjalnie na potrzeby 1 kwietnia, jednak żeby nadać mu autentyczności to zawarliśmy w nim prawdziwe, rzeczywiste wypowiedzi trenera Krzysztofa Malinowskiego oraz prezesa Motoru, Marcina Banackiego. Obaj mają duże pokłady poczucia humoru i chętnie "weszli" w nasz primaaprilisowy projekt.

Te autentyczne wypowiedzi narobiły chyba największego zamieszania, bo szkoleniowiec lubawskiego IV-ligowca — jak nam przyznał w rozmowie przed godz. 12.00 — otrzymał wiele telefonów i wiadomości tekstowych od kibiców, ale także zawodników, którzy byli zaskoczeni decyzją Malinowskiego. Ten jednak twardo nie wyprowadzał ich z błędu, teraz już może.

Uspokajamy — Malinowski zostaje dalej trenerem Motoru (oprócz tego zasiada również w zarządzie klubu). Teraz żarty na bok, bo w sobotę ważny ligowy mecz z Granicą Kętrzyn, w którym lubawianie postarają się o pierwsze w tym roku ligowe zwycięstwo. Początek spotkania o 16.00.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5