XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

2020-12-21 09:48:11 (ost. akt: 2020-12-21 09:49:28)

Autor zdjęcia: Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

W niedzielę 20 grudnia 2020 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano II kolejkę XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.
Wyniki II kolejki

1. LIDER Złotowo - JORDAN Kazanice 3:5 (0:1)
Bramki: Łukasz Mróz (22', 27'), Mateusz Erdman (24') - Piotr Rykaczewski (9'), Szymon Bogdański (17'), Kacper Sendlewski (18', 29'), Artur Modrzewski (19')

2. HURAGAN Byszwałd I - Reprezentacja Artystów 1:13 (1:6)
Bramki: Mariusz Liszewski (4') - Bartosz Modrzewski (5', 15'), Dawid Goliszewski (7', 24'), Radosław Szulc (9', 29', 29'), Dawid Gajewski (12', 21'), Kamil Okoniewicz (14'), Krystian Opałka (22', 27', 28')

3. Fijewo - Lubawa 13:2 (4:1)
Bramki: Kamil Urbański (1', 8', 19'), Sylwester Rynkowski (6', 18', 22'), Karol Jakubowski (7', 21', 25'), Daniel Osmański (20'), Paweł Jakubowski (21', 24', 29') - Paweł Jankowski (12', 29')

4. RADRUK & AM Bud - AVISTA Łążyn 7:0 (4:0)
Bramki: Michał Bielecki (3', 4'), Patryk Rożentalski (7', 29'), Miłosz Marczewski (12', 23', 26')

5. P.K. Nadruki - TORPEDA Rożental 2:3 (2:2)
Bramki: Paweł Senkowski (1'), Szymon Wroński (2') - Adrian Leśnicki (8'), Adrian Wasiak (11'), Krzysztof Wietek (25')

6. Auto-Części Daniel - HURAGAN Byszwałd II 0:4 (0:1)
Bramki: Szymon Zelmański (2', 24'), Bartosz Kuczyński (28'), Miłosz Olejniczak (30')

7. DRWĘCA Zielkowo - DREWNEKS Sampława 6:3 (4:0)
Bramki: Marcin Szulc (2'), Damian Gerka (5', 14', 16', 25'), Robert Marciniak (13') - Wojciech Jurkiewicz (28'), Radosław Buczkowski (29'), Szymon Łątkowski (30')

Tabela rozgrywek
I JORDAN Kazanice 6 pkt. bramki 22:3
II TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 13:3
III HURAGAN Byszwałd II 6 pkt. bramki 8:1
IV Reprezentacja Artystów 3 pkt. bramki 17:6
V LZS Fijewo 3 pkt. bramki 14:7
VI RADRUK & AM Bud 3 pkt. bramki 8:3
VII P.K. Nadruki 3 pkt. bramki 7:4
VIII DRWĘCA Zielkowo 3 pkt. bramki 7:8
IX PFT DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 8:10
X Auto-Części Daniel 3 pkt. bramki 3:5
XI AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 5:8
XII LIDER Złotowo 0 pkt. bramki 4:15
XIII HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 2:17
XIV Lubawa 0 pkt. bramki 2:30
Klasyfikacja Najlepszego Strzelca Rozgrywek
I – Kacper Sendlewski (JORDAN Kazanice), Łukasz Licznerski (JORDAN Kazanice) – po 5 bramek
II – Miłosz Olejniczak (HURAGAN Byszwałd II), Karol Jakubowski (Fijewo), Paweł Ossowski (JORDAN Kazanice), Damian Gerka (DRWĘCA Zielkowo) – po 4 bramki
III – Dawid Gajewski (Reprezentacja Artystów), Bartosz Modrzewski (Reprezentacja Artystów), Damian Golder (AVISTA Łążyn), Szymon Bogdański (JORDAN Kazanice), Adrian Wasiak (TORPEDA Rożental), Rafał Gołębiewski (TORPEDA Rożental), Radosław Szulc (Reprezentacja Artystów), Krystian Opałka (Reprezentacja Artystów), Kamil Urbański (Fijewo), Sylwester Rynkowski (Fijewo), Paweł Jakubowski (Fijewo), Miłosz Marczewski (RADRUK & AM Bud) – po 3 bramki.

Rafał Laskowski

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5