Rekrutacja i nowy zakład Isabella w Lubawie

2020-06-14 12:00:00 (ost. akt: 2020-09-07 10:50:10)

Autor zdjęcia: Isabella PL

Isabella od dziesięcioleci dba o jakość swoich wyrobów, funkcjonalne rozwiązania, stale szuka nowych, innowacyjnych rozwiązań. Lubawska firma rozwija się. Aktualnie trwa rekrutacja, niebawem ruszy budowa nowego zakładu w Lubawie.
Praca szuka pracownika! Lubawski oddział duńskiej grupy Isabella poszukuje szwaczek, także z możliwością przyuczenia do zawodu.

W chwili obecnej poszukiwane są osoby chętne do pracy na stanowisku szwaczka. Nie jest wymagane doświadczenie, nauczymy Cię tego fachu z zachowaniem prawa do wynagrodzenia oraz umowy o pracę. Wynagrodzenie jest konkurencyjne, zapewniamy pakiet socjalny, system premiowania, prezenty od firmy oraz extra świąteczną premię pieniężną.

Isabella:

Obrazek w tresci

Isabella PL jest częścią duńskiej grupy, która istnieje na rynku od 1957 roku. Jest firmą stabilną i dynamicznie rozwijającą się. Projektuje i produkuje przystawki oraz akcesoria do przyczep kempingowych, które swoją jakością znane są w całej Europie. Lubawski oddział duńskiej grupy Isabella poszukuje pracowników. Zakład pracy oferuje miłą atmosferę zgodnie z duńskim Hygge oraz możliwość uzyskania dodatkowych umiejętności zdobytych od wykwalifikowanej kadry.

Obrazek w tresci

O czasach pandemii, obecnej sytuacji i perspektywach na przyszłość opowiedział Paweł Wiertel Dyrektor Operacyjny Zakładu Produkcyjnego Isabella w Lubawie.

Obrazek w tresci

Znoszone są kolejne ograniczenia, mamy poczucie, że przed nami już tylko lepiej. Jak Państwa firma poradziła sobie w tym trudnym czasie pandemii? Czy straty da się odrobić?
Isabella PL poradziła sobie dobrze w okresie pandemii. Zakład w Lubawie pracował nieprzerwanie. To co jedynie miało wpływ na ilość produkowanych wyrobów, to zwiększona absencja chorobowa. Nie musieliśmy ograniczać naszej produkcji ze względu na brak sprzedaży. Nasze produkty przez cały czas są kupowane przez naszego wewnętrznego klienta Isabella A/S w Danii.

Czy jesteście Państwo przygotowani na przewidywany powrót pandemii?
Bardzo trudne pytanie. Mam nadzieję, że jesteśmy dobrze przygotowani na powrót pandemii, ale w tym przypadku chyba nikt nie ma pewności co może się wydarzyć. Mam nadzieję, że do powrotu pandemii jednak nie dojdzie.

Słyszymy, że w sąsiedniej Iławie, 200 szwaczek straciło pracę. W Państwa firmie trwa rekrutacja. Oznacza to, że perspektywy są pozytywne?
Tak, perspektywy w naszej firmie są bardzo dobre. Obecnie sprzedaż naszych wyrobów rośnie z miesiąca na miesiąc. Wzrost sprzedaży spowodowany jest między innymi tym, że klienci kupujący nasze przedsionki planują spędzić wakacje na polach campingowych w swoich krajach zamiast wyjeżdżać za granicę. Przyszły sezon, który rozpocznie się w październiku i potrwa do września przyszłego roku zapowiada się bardzo dobrze ze względu na planowany znaczny wzrost sprzedaży. Dodam jeszcze tutaj, że właśnie starujemy z budową nowego zakładu w Lubawie przy ul. Unii Europejskiej. W lipcu bieżącego roku rozpoczną się prace na placu budowy. Przeniesienie produkcji z obecnej do nowej lokalizacji planowane jest na sierpień przyszłego roku.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, zapraszamy do kontaktu z Romanem Strzyżewskim (607 143 872) lub jeżeli masz chęć zobaczyć produkcję oraz firmę, to zapraszamy na ul. Dworcową 1 w Lubawie.a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (15 czerwca) wydaniu m.in.

Pieszy będzie pod ochroną
Od 1 lipca zmieni się część przepisów drogowych. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo to samo czeka taryfikator mandatów. Mają do niego trafić dwa zupełnie nowe wykroczenia.

Zdjęcie ilustracyjne (jez. Jeziorak podczas regat żeglarskich, widok w kierunku Iławy)Turystyka? Tak. Pytanie tylko jaka
Miniony, długi weekend, pokazał, że sezon jeszcze nie jest stracony, bo takich tłumów nad jeziorami dawno u nas nie było. Problem tylko w tym, żeby turyści chcieli przyjeżdżać na Warmię i Mazury przez cały rok, a nie tylko w sezonie.

Trawnik Dworcowa 71Kosić trzeba z głową
Chce zatrzymać kosiarki i uratować bujne trawniki w miastach. Olsztynianka Bogusława Budna zainicjowała akcję Ogólnopolskie Wstrzymanie Kosiarek. Do inicjatywy dołączają inne miasta — m.in. Poznań, Toruń i Łódź.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5