Mamy to! Zbiórka dla Julki zakończona sukcesem

2020-02-06 21:15:20 (ost. akt: 2020-02-07 07:25:25)
Udało się! Dzisiaj, na ponad dwie godziny przed czasem zakończyła się zbiórka dla Julki Rówczyńskiej. Zebrano prawie dziesięć milionów złotych.
Od listopada ludzie w całym regionie żyli zbiórką dla Julki Rówczyńskiej. Chora na SMA1 kilkumiesięczna dziewczynka z Nowego Miasta Lubawskeigo potrzebuje najdroższego leku świata, by żyć.

Dzisiaj zakończyła się zbiórka w portalu siepomagas.pl. Zakończyła się sukcesem, bo zebrano całą niezbędną kwotę. A jeszcze w niedzielę brakowało sporo ponad milion złotych.

W akcję pomagania Julce zaangażowanych było kilkaset tysięcy osób, mnóstwo firm i instytucji. Ponad 230 tysięcy osób wpłaciło środki bezpośrednio na konto fundacji siepomaga.pl. Kolejne rzesze mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale całego kraju angażowały się w publiczne zbiórki i akcje charytatywne. Całe sztaby ludzi o wielkim sercu dzień i noc cieżko pracowały, aby organizować kolejne akcje.

Dziś już wiemy, że niemożliwe naprawdę nie istnieje. W ostatnich dniach zbiórki licznik pędził jak oszalały. Zebrano całą potrzebną kwotę. Jak pokazują statystyki zbiórki, liczyła się każda, nawet najmniejsza kwota.

tow


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ela #2863807 | 79.184.*.* 7 lut 2020 09:04

    Super wiadomość. Oby pozostałym dzieciakom chorym na SMA1 także udało się zebrać całą kwotę potrzebną na terapię.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5