JEST REKORD WOŚP. W Lubawie zebrano ponad 42 tysiące złotych!!!

2020-01-13 11:50:49(ost. akt: 2020-01-13 12:39:39)
W trakcie licytacji można było kupić nie tylko gadżety WOŚP ale też przedmioty podarowane przez lokalnych sponsorów

W trakcie licytacji można było kupić nie tylko gadżety WOŚP ale też przedmioty podarowane przez lokalnych sponsorów

Autor zdjęcia: Tomasz Więcek

Padł kolejny rekord zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab w Lubawie zebrał ponad 42 tysiące złotych. To o niemal 10 tysięcy więcej niż przed rokiem.
Zanotowaliśmy kolejny rekord zbiórki dla fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W lubawskim sztabie jeszcze trwa liczenie, ale już wiadomo, że konto fundacji zasili kwota ponad 42 tysięcy złotych.
To bezdyskusyjny rekord. W ubiegłym roku zebrano ponad 33 tysiące.
Hojnie zasilili konto orkiestry uczestnicy finału, który zorganizowano w hali przy ul. Świętej Barbary. Zainteresowaniem cieszyły się, jak zawsze, gadżety przesłane przez sztab główny WOŚP.
Orkiestrowe koszulki sprzedawały się średnio po około 300 złotych, a płyta z zarejestrowanym koncertem zespołu Dżem z przystanku Woodstock z 2004 roku sprzedała się za... 600 złotych.
Rekordem zakończyła się licytacja okularów przeciwsłonecznych porsche design. Nabywca musiał zapłacić za nie okrągły tysiąc złotych.
Do wylicytowania były także dwa przejazdy sportowym lamborghini gallardo. Każdy z przejazdów sprzedał się za 500 złotych.
Oczywiście zgodnie z tradycją ogromnym zainteresowaniem cieszyły się torty przekazane przez lokalne cukiernie. Cena każdego z nich oscylowała w granicach około 300 złotych.
Łącznie z samej tylko licytacji udało się zebrać około 14 tysięcy złotych.
Kwota 42 tysięcy nie jest jeszcze ostateczna. Pieniądze są cały czas liczone.

tow

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #2848837 | 77.111.*.* 13 sty 2020 20:35

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5