Pucharowy rewanż za sparingowy blamaż?

2018-09-12 10:23:41 (ost. akt: 2018-09-12 10:27:47)
Sparing nie poszedł po myśli Motoru, a jak będzie w pucharze?

Sparing nie poszedł po myśli Motoru, a jak będzie w pucharze?

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Już dziś, w środę 12. września, lubawski Motor zmierzy się na Stadionie Łazienkowskim w pucharowym meczu z Huraganem Morąg.
Losowanie 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski, w której do zmagań wkraczają III-ligowcy, odbyło się w piątek, 31. sierpnia, w siedzibie W-M ZPN w Olsztynie. Los nie był dla lubawian zbyt łaskawy i rzucił Motor w "paszczę" właśnie III-ligowego rywala, którym będzie Huragan Morąg. Mecze 1/8 WPP zaplanowano na środę, 12. września, na godz. 16. Gospodarzem lubawsko-morąskiej rywalizacji będzie Motor, a spotkanie odbędzie się na Stadionie Łazienkowskim. Przypomnijmy, że w okresie przygotowawczym do rozgrywek ligowych zespoły te zmierzyły się w Morągu w meczu sparingowym. Wtedy górą byli gospodarze, którzy rozgromili ekipę Krzysztofa Malinowskiego aż 9:0. Czy najbliższy mecz będzie dobrą okazją do rewanżu?
Wiadomo, że zadra w głowach pozostała, ale to będzie inny mecz, bo wtedy byliśmy na zupełnie innym etapie przygotowań — mówi trener Motoru. — Można było trafić na łatwiejszego rywala, ale z drugiej strony, jak spadać, to z wysokiego konia. Mamy wszyscy nadzieję na dobry mecz i sprawienie niespodzianki, bo faworytem są rywale, co tylko zdejmuje z nas presję. jak będzie, pokaże boisko — dodaje Malinowski.

Pozostałe pary 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski
Concordia Elbląg — Sokół Ostróda
Olimpia II Elbląg — GKS Wikielec
Błękitni Orneta — Start Nidzica
MKS Korsze — Znicz Biała Piska
Victoria Bartoszyce — Mazur Ełk
Granica Kętrzyn — Mrągowia Mrągowo
Śniardwy Orzysz — LKS Różnowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5