Gospodarze wystąpią w roli faworytów

2017-10-27 11:03:55 (ost. akt: 2017-10-27 11:24:29)
Po rozgromieniu Pisy Barczewo (7:0) i wygranej w Suszu z Unią (1:0) tym razem Motor podejmować będzie w Lubawie ekipę Granicy Kętrzyn

Po rozgromieniu Pisy Barczewo (7:0) i wygranej w Suszu z Unią (1:0) tym razem Motor podejmować będzie w Lubawie ekipę Granicy Kętrzyn

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

W najbliższy, piłkarski weekend w roli gospodarza wystąpi pięć ekip z miasta i gminy Lubawa. Ostatnie mecze jesieni rozegrają A-klasowcy.
Jako pierwsi, już w piątek, na boiska wybiegną młodzicy - Motor podejmować będzie olsztyński Stomil, a Constract w meczu na szczycie zmierzy się na wyjeździe z GKS Wikielec.

W sobotę lubawscy kibice będą mieli okazję zobaczyć seniorów MLKS i KSC. O godz. 15 na murawę Stadionu Łazienkowskiego wybiegnie Motor, który podejmować będzie Granicę Kętrzyn. Mimo kilku osłabień kadrowych - nie wystąpią dwa filary obrony: z powodu urazu Daniel Malinowski i pauzujący za kartki Andrzej Burchart - gospodarze będą faworytem tego pojedynku. Lubawianie mają na swoim koncie serię dwóch zwycięstw (7:0 z Pisą Barczewo i 1:0 z Unią Susz) i zapewne będą chcieli ją podtrzymać do ostatniej serii rundy jesiennej.
Po okazałej kanonadzie sprzed tygodnia (10:0 z Politechniką Gdańską) I-ligowi futsalowcy z Lubawy podejmować będą ekipę z Leszna. Także w tym przypadku to gospodarze będą faworytami i nikt nie wyobraża sobie innego wyniku niż triumf Constractu.

Po raz ostatni tej jesieni na boiska wybiegną drużyny rywalizujące w A klasie. Lider Złotowo zagra "u siebie", ale na boisku w Łążynie, ze Startem Nidzica, a Avista Łążyn wyjedzie do "jaskini" lidera, czyli do Kozłowa.

• Piątek, 27. października
- godz. 16, młodz.: Motor Lubawa - Stomil Olsztyn
- godz. 16, młodz.: GKS Wikielec - Constract Lubawa

• Sobota, 28. października
- godz. 11, tramp.: Jeziorak Iława - Motor Lubawa
- godz. 13, jun. mł.: Jeziorak Iława - Motor Lubawa
- godz. 15, IV liga: Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
- godz. 15, A klasa: Gmina Kozłowo - Avista Łążyn
- godz. 18, futsal: Constract Lubawa - Futsal Leszno

• Niedziela, 29. października
- godz. 13, jun.: Motor Lubawa - Start Nidzica
- godz. 13, A klasa: Lider Złotowo - Start Nidzica (na boisku w Łążynie)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5