Trzy klasy z Zespołu Szkół w Lubawie bawiły się na swojej studniówce

2016-01-17 16:27:34(ost. akt: 2016-01-18 12:24:13)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Jako pierwsi w tym roku na swoim balu studniówkowym bawili się uczniowie liceum Zespołu Szkół w Lubawie. Ten szczególny, jedyny taki w życiu bal odbył się w piątek, 15. stycznia w Sali Weselnej "Pawie Oczko" w Tylicach.
Swoją studniówkę miały klasy trzecie z liceum: kl. III A (ogólnokształcąca), kl. III G (biologiczno-chemiczna) i kl. III N (matematyczno-fizyczna). Tegoroczni maturzyści na swój bal zaprosili dyrekcję i nauczycieli z Zespołu Szkół w Lubawie, przedstawicieli rodziców oraz osoby im towarzyszące.

Wspólny wieczór rozpoczął się tradycyjnie, czyli polonezem, którego przyszli maturzyści zatańczyli w galowych, biało-czarnych strojach. Po tańcu przyszedł czas na podziękowania dyrekcji, nauczycielom i rodzicom, którym wręczono kwiaty. Studniówkę toastem lampką szampana rozpoczęła dyrektor ZS, Anna Empel, która w swoim przemówieniu podkreśliła jak ważny egzamin czeka uczniów i wszystkim życzyła udanej zabawy.

Po części oficjalnej przyszedł czas na długo oczekiwaną zabawę. Do pierwszego tańca profesorskiego zaproszono wszystkich obecnych nauczycieli i ich osoby towarzyszące. Wesoła zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Do tańca grał zespół Piotrex z Działdowa.

Polecamy galerię zdjęć! Artykuł i fotogalerię ze studniówki klas licealnych będzie można znaleźć też w najbliższym wydaniu "Głosu Lubawskiego" ;-).


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5