Zapraszamy na niedzielny finał WOŚP w Lubawie

2015-01-09 10:03:34(ost. akt: 2015-01-09 14:26:57)

Autor zdjęcia: MOK Lubawa

Po sobotnim (10. stycznia) Maratonie Zumby, w imieniu lubawskiego sztabu zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do hali OSiR przy gimnazjum w Lubawie.
W niedzielę, 11. stycznia od rana na ulicach będzie można spotkać wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do orkiestrowych puszek. Po południu od godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej OSIR przy gimnazjum zaplanowano licytacje, loterię fantową, sprzedaż wypieków tradycyjnie przygotowanych przez V Lubawską Grunwaldzką Drużynę Harcerską "In Victus. 


Podczas licytacji będzie można kupić: gadżety Fundacji WOŚP, wyroby meblarskie, torty cieszące się dużą popularnością, karnety na różnego typu usługi i wiele innych rzeczy. Licytacje poprowadzą harcerze z 25 Lubawskiej Drużyny Starszoharcerskiej im. B. Grzymowicza. Nie zabraknie atrakcji artystycznych, zaplanowano m.in. turniej rycerski, pokaz sprawnościowy w wykonaniu klubu MLKS Sokół, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków oraz prezentacje muzyczne.O godz. 20.00 będzie tradycyjne "światełko do nieba", w tym roku w formie pokazu fajerwerków.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz klikając na lubawa.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutajPolecamy!

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zbulwersowany #1629746 | 77.253.*.* 9 sty 2015 15:39

    Niech se idą z miasta zbierać bogatych bebeszników młodzi z cieplarnianych,bogatych rodzin. Ci, którzy robią łatwe pokazówki,sesje zdjęciowe z burmistrzem, a wkładu i wysiłku żadnego nie ponoszą. Od lat zawsze na konto Lubawy w złych czy dobrych warunkach pogodowych najwięcej zbierała i poświęcała się najwięcejmłodzież ze wsi,która chodzi do średnich szkół. Czas na cwaniaków z Lubawy, NIECH MARZNĄ I ZBIERAJĄ, WTEDY MOŻE ZROZUMIEJĄ CO TO TRUD I POŚWIĘCENIE, A NIE TYLKO Z SZAMPANEM WE WŁASNEJ KLICE, BEZ BIEDNYCH I UTRUDZONYCH. BO DO TERAZ TO KLIKA GOTOWE LAURY ZBIERAŁA ZA TYCH UTRUDZONYCH !!! MŁODZI KUMPLE I KUMPELE,JAKO RÓWIEŚNIK MÓWIĘ WAM, PRZYJRZYJCIE SIĘ TEMU, A PRZEKONACIE SIĘ, ŻE TAK ROBIĄ CWANIACY WYGODNI Z LUBAWY !!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5