Kamienne Gody państwa Cecylii i Mariana Wiejaków z Targowiska Dolnego

2024-06-11 06:47:20(ost. akt: 2024-06-14 07:58:13)

Autor zdjęcia: FB Tomasza Ewertowskiego, wójta gminy Lubawa

Bardzo często opisujemy jubileusze małżeństw, ale 70 lat wspólnej drogi w gminie Lubawa po raz pierwszy.
Taka rocznica to niezwykła rzadkość. Jubileusz 70 lat małżeństwa to okrągłe i wyjątkowe świętowanie, które okazuje szczególne uznanie i szacunek dla pary, która osiągnęła tę imponującą rocznicę. To prawdziwy powód do dumy i radości, świadczący o wieloletnim zaangażowaniu, miłości, poświęceniu i wzajemnym wsparciu, jakie para wykazywała przez te wszystkie lata. To także doskonała okazja, by wspólnie powrócić do wspomnień z minionych lat, podzielić się wzruszającymi historiami i anegdotami, a przede wszystkim celebrować miłość i związek, który przetrwał przez tyle lat. Jubileusz 70 lat małżeństwa to wyjątkowy czas, który warto celebrować ze szczególnym urokiem i hołdem dla miłości i wierności, która trwała przez całe życie.

Państwo Cecylia i Marian zawarli małżeństwo 27 maja 1954 roku. Mają 3 dzieci – syna Romana i córki: Krystynę i Janinę oraz 5 wnucząt i 6 prawnucząt.
— Państwo Wiejakowie są pierwszą parą na terenie gminy Lubawa, która przeżyła wspólnie 70 lat w związku małżeńskim. Takie momenty należą do niezwykle rzadkich i jednocześnie do najbardziej wzruszających, dlatego jeszcze raz życzę Dostojnym Jubilatom aby zdrowie dopisywało jeszcze przez wiele następnych lat Ich wspólnej podróży życiowej. Dziękuję za przemiłe spotkanie — podsumowuje wójt gminy Lubawa, Tomasz Ewertowski.

red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5