Ciała małżeństwa znalezione w mieszkaniu. Mieli rany kłute

2024-02-28 21:40:45(ost. akt: 2024-02-28 21:45:25)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

W mieszkaniu domu przy ul. Demokracji w Ostródzie znaleziono w środę ciała mężczyzny i kobiety. Mieli odpowiednio 57 i 49 lat.
"Policjanci zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znaleziono dwa ciała. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili, że to ciała mężczyzny i kobiety w wieku ok. 50 lat. Teraz policjanci pracują na miejscu. Ślady wskazują, że do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie" - poinformował asp. szt. Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Do zdarzenia miało dojść kilka godzin wcześniej. Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy zabezpieczają ślady i przepytują świadków. Policjanci nie wykluczają żadnej wersji. Motywy i okoliczności ma wyjaśnić śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratorów.

Nieoficjalnie: Ciała miał znaleźć inny członek rodziny, który nie mógł wejść do mieszkania. Na miejsce wezwano służby, które siłowo weszły do mieszkania. W środku znaleziono dwa ciała z ranami kłutymi ciała.

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie ogłosił alarm w całej podległej mu jednostce policji. Policja nawiązała kontakt z ok. 30-letnią córką małżeństwa. Ma ona złożyć wyjaśnienia, mogące pomóc w ustaleniu przebiegu tragicznych zdarzeń.

źrodło: Gazeta Ostródzka
red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5