Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Rankingi lidzbarskiej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach sportowych

W przerwie w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych spowodowanej koronawirusem jest okazja zaprezentować rankingi w poszczególnych kategoriach wiekowych w tenisie stołowym i boksie.

W tenisie stołowym jest sporo akcentów z Lidzbarka Warmińskiego, a niektórzy zawodnicy zajmują eksponowane pozycje nie tylko w swoich kategoriach wiekowych.

Autentyczna wychowanka, która jest w ścisłej czołówce to Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) – druga wśród młodziczek i piąta w kat. kadetek. Ta sama uwaga dotyczy jej kolegi klubowego Artura Gromka – trzeciego młodzika w kraju.

Rankingi układane są na podstawie wyników Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz turniejów Grand Prix Polski w poszczególnych grupach.

Polski Związek Bokserski także prezentuje rankingi za miniony rok we wszystkich grupach wiekowych. Swoich przedstawicieli ma Olympia Lidzbark Warmiński.

Na szczególne uznanie zasługują: Kacper Konieczek zajmujący drugie miejsce w kategorii do 70 kg oraz Jakub Maścianica, który jest piąty w kategorii do 75 kg.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: polmlek lidzbark warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5