Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Marek Niepiekło, Jakub Hanusz, Bartosz Drozd - Moto Klub Lidzbark Warmiński

W dzisiejszym artykule poznamy lepiej sylwetki kolejnych zawodników Moto Klubu Lidzbark Warmiński. Pod lupę wzięliśmy Marka Niepiekło, Jakuba Hanusz i Bartosza Drozd.

Marek Niepiekło jest w szeregach lidzbarskiego Moto Klubu od ponad 15 lat. Niezły wynik, jeśli chodzi o staż w motocrossie, ale to nie jest wiadomość dnia. Marek oznajmił, iż w tym sezonie przechodzi na pomarańczową stronę mocy i w dodatku o pojemności 450 cc. Zawodnik Moto Klubu zapowiedział starty w Pucharze Polski oraz Mistrzostwach Strefy Polski Północnej w klasie MX 1C. Jest zawodnikiem, który lubi „ostrą” piaskownice, toteż tory w Lipnie i Więcborku bliskie są jego sercu.

Jakub Hanusz, już w ubiegłym sezonie z zawodów na zawody prezentował coraz wyższą formę i walczył z najlepszymi w imprezach najwyższej rangi. W tym sezonie Kubę będziemy mogli oglądać w Mistrzostwach Polski w klasie MX 125 oraz w zawodach MSPP i Mistrzostwach Okręgu w klasie MX Junior. W tym roku bronią Kuby będzie 2-suwowa Husqvarna o pojemności 125 cc.
Jakub Hanusz jest zawodnikiem klubu od 2014 roku, a ulubionym torem oprócz oczywiście rodzimego jest tor w Olecku.

Bartosz Drozd w lidzbarskim teamie jest od 2013 roku. Plan na ten sezon to starty w Pucharze Polski w klasach MX 2C i MX 1C, a także Mistrzostwa Strefy i Okręgu w klasie MX 2C. Bartosz pozostaje ,,przy czerwonym" i w tym sezonie będzie startował Hondą CRF 250 cc. Swoją formę chętnie doskonali na prywatnym torze, ale miło mu się jeździ także w Więcborku oraz Bartoszycach.

Marcin Dalecki/Moto Klub Lidzbark Warmiński
Zdjęcia: Tomasz Nykiel Fotografia, na zdjęciu nr 1. Jakub Hanusz, nr. 2 Bartosz Drozd
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Marek Niepiekło, Jakub Hanusz, Bartosz Drozd - Moto Klub Lidzbark Warmiński
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5