Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Klub "Olympia" w Lidzbarku Warmińskim

Klub "Olympia" inwestuje w najmłodszych bo to oni stanowią fundamenty naszej przyszłości. Dla wielu dzieci cały świat ogranicza się do własnego podwórka, ulicy, klatki schodowej czy nawet komputera.

Nikt nie daje im szansy rozwoju własnych umiejętności, poznania lepszej strony życia, która przydaje się w dalszym radzeniu sobie z przeciwnościami na drodze dorosłego życia. Nie każdy ma też dość ambicji i woli walki o lepszy byt, aby zadbać o swoją przyszłość. Młodość dla wielu kojarzy się z okresem buntu wobec otaczającej rzeczywistości wielką energią, którą nie zawsze nawet dorosłym udaje się odpowiednio ukierunkować.

Lidzbarski Klub Sportów Walki "Olympia" chce zaproponować drogę – sposób w jaki młodzi mogą wykorzystać nadmiar swojej młodzieńczej energii. Tą drogą jest sport, który daje możliwość kształtowania własnego charakteru, samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu. Uczy on i wychowuje, a także jest podstawą rozwoju młodego człowieka.

"Naszym celem jest propagowanie i rozwój sportu, a także nauka i doskonalenie boksu, BJJ i MMA wśród dzieci, młodzieży. Sporty walki są szansą by agresję drzemiącą w młodych ludziach zamienić na pozytywną energię poprzez pracę w zespole, wiarę we własne siły. Sporty walki nie uczą jedynie jak zadawać ciosy a częściej uczą tego jak tych ciosów unikać. Biorąc udział w treningach w naszym klubie chcielibyśmy pokazać wam: jak zacząć swoją karierę w sportach walki(Boks i MMA) pod okiem wykwalifikowanych trenerów, jak poradzić sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia przez napastnika oraz jak wzmocnić pewność siebie a przy okazji własna kondycję" - powiedział prezes klubu.

Godziny zajęć:
Poniedziałek godz. 17.30 - 18.30 (dzieci) i 18.30 - 20.00 (zawodnicy i dorośli) ul. Polna
Środa godzi. 19.15 - 20.30 (zawodnicy i dorośli) Sala Warmii Fitness
Piątek godz. 17.30 - 18.30 (dzieci) i 18.30 - 20.30 (zawodnicy i dorośli) ul. Polna
Sobota godz. 11.00 - 12.00 (dzieci) i 12.00 - 13.30 (zawodnicy i dorośli) ul. Polna

materiały i zdjęcie: olympia lidzbark warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5