Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

W najbliższą sobotę druga edycja świąteczno-noworocznego turnieju Polonii

Świąteczno-noworoczny turniej MKS Polonii Lidzbark Warmiński pod patronatem Burmistrza Miasta Lidzbark Warmiński Jacka Wiśniowskiego, który rozpocznie się 28 grudnia o godzinie 09:00 na hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Polnej 36 będzie już drugą edycją tego wydarzenia sportowego.

Zawodnicy Czesława Żukowskiego odpoczywają po udanej rundzie jesiennej w ForBET IV Lidze, nie oznacza to jednak, że w okresie świąteczno - noworocznym nie będą pracowali. Wezmą udział w turnieju, w którym wystąpią zespoły III, IV i klasy okręgowej. W turnieju mogą występować jedynie drużyny potwierdzone i grające w Związkach Piłki Nożnej.
W pierwszej edycji wystąpiły zespoły od III ligi po klasę okręgową: gospodarz MKS Polonia Lidzbark Warmiński, MKS Kaczkan Huragan Morąg, KS Fortuna Gągławki, Pisa Primavera Barczewo, Concordia Elbląg, KKS Warmia Olsztyn, Zapad Plus Kaliningrad, Orlęta Reszel, MKS "Olimpia" Olsztynek, Stomil Olsztyn CLJ.
Turniej obfitował w wielkie emocje, poziom był bardzo wysoki, a licznie zebrani kibice mogli oglądać piękne bramki i efektowne zwody. W finale spotkały się ze sobą zespoły Huraganu Morąg i Zapad Kaliningrad, gdzie lepszym okazała się drużyna z Polski.

W tegorocznej edycji oprócz dwóch zespołów Polonii wystąpią: niemieckie FC Blaubeuren, rosyjskie Baltika i Zapad Kaliningrad, Stomil Olsztyn, Concordia Elbląg, Jeziorak Iława, Orlęta Reszel, Olimpia Olsztynek, Fortuna Gągławki i Granica Kętrzyn.
Partnerem technicznym nad świąteczno - noworocznym turniejem seniorów będzie firma Interio – oficjalny dystrybutor odzieży sportowej. Ponadto Dar Warmii zapewni wodę dla wszystkich uczestników turnieju
Już teraz serdecznie zapraszamy.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5