Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Marcin Wróblewski z medalem w Górowie Iławeckim

Końca dobiegło VII Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym. Marcin Wróblewski z Lidzbarka Warmińskiego zwyciężył w kategorii mężczyzn do lat 40, a w kategorii open zajął drugie miejsce.

W kategoriach „szkolnych” oraz wśród kobiet zwyciężali: w kat. dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjalnych – Weronika Ostrowska (Zbiczno k. Brodnicy), w kat. chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych – Szymon Pupel (Kętrzyn) i w kat. kobiety – Alicja Niedźwiecka (Orneta).

W kategorii mężczyzn do lat 40, zwycięstwo zapewnił sobie już wcześniej Marcin Wróblewski z Lidzbarka Warmińskiego.

Rozstrzygnięcia w najważniejszej kategorii open VII Grand Prix, zapadły dopiero podczas sobotniego turnieju. Ostatecznie zwyciężył Przemysław Wawrzyniak przed Marcinem Wróblewskim i Sebastianem Główczykiem.

W cyklu Grand Prix, który Patronatem Honorowym objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, łącznie sklasyfikowano 103 osoby. Jest to, jak do tej pory, rekordowa liczba uczestników . Obecni na zawodach wicemarszałek województwa Miron Sycz,, burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka oraz gospodarz obiektu, dyrektor szkoły podstawowej Dariusz Hawrylec, wręczyli wszystkim uczestnikom okolicznościowe medale, dyplomy i pamiątkowe zdjęcia. Zawodnicy zajmujący podium w poszczególnych kategoriach, otrzymali puchary. Pamiątkowymi statuetkami wyróżniono grupę osób, które organizacyjnie, materialnie i medialnie wsparli zawody, oraz 15 zawodników najdłużej startujących w górowskich zawodach. Zamykając zawody Miron Sycz, podziękował wszystkim za udział i zaprosił do Górowa Iławeckiego w następnym roku.

Marcin Dalecki
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5