Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Zwycięstwo Polmleku

Polmlek Lidzbark Warmiński pokonał we wtorek (3 grudnia) zespół ATS east rent Białystok 3:1. Tenisistki Polmleku zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Wtorkowym (3 grudnia) zwycięstwem w Białymstoku nad zespołem ATS east rent 3:1 tenisistki Polmleku Lidzbark Warmiński zakończyły pierwsza rundę rozgrywek fazy zasadniczej. Podopieczne trenera Zbyszka Pietkiewicza są na czwartym miejscu, które gwarantuje udział w play off, i co najmniej brązowy medal. Będzie jednak trzeba obronić tę pozycję. Najgroźniejszy konkurent to Bebetto AZS UJD Częstochowa, który zagra jeszcze zaległy mecz z AZS UE Wrocław.

W spotkaniu w Białymstoku znakomitą formą błysnęła Dong Rui Fang. Pewnie wygrała swoje spotkanie i to już w zasadzie przesądziło o zwycięstwie za pełną pulę, bowiem Ma Wenting wyraźnie przewyższała klasą swoje rywalki. Kwestią były tylko rozmiary wygranej. Aleksandra Michalak poniosła porażkę w pięciu setach z Paulina Knyszewską i Ma Wenting musiała rozegrać drugie spotkanie, które rozstrzygnęła błyskawicznie.

ATS east rent Białystok – Polmlek Lidzbark Warmiński 1:3
Zairesh Akasheva – Dong Rui Fang 0:3
Gabriela Dyszkiewicz – Ma Wenting 0:3
Paulina Knyszewska - Aleksandra Michalak 3:2
Zairesh Akasheva – Ma Wenting 0:3

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Polmlek Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5