Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Akademia Siatkówki - zajęcia z mistrzami w Lidzbarku Warmińskim

Już 25 maja rusza nabór do Akademii Siatkówki. Projekt z powodzeniem zdobył uznanie środowisk sportowych naszego województwa. Na młodych adeptów siatkówki czekać będzie Łukasz Kadziewicz i Maciej Dobrowolski.

Maciej Dobrowolski - całe nasze życie poświęciliśmy zawodowemu uprawianiu tej dyscypliny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na krajowych i zagranicznych boiskach zamierzamy pokazać najmłodszym, jak piękną przygodę mogą przeżyć, kiedy połączą swoje życie ze sportem. Chcemy pokazać Rodzicom i ich pociechom, jak zabawa w sport pomaga w procesie wychowawczym oraz stymuluje rozwój psychomotoryczny. Rywalizacja oraz współpraca w grupie to cechy tak bardzo pożądane w kolejnych etapach życia.

Łukasz Kadziewicz
- projekt Akademii ma mocne podstawy dydaktyczne. Pracujemy z wykształconą kadrą na bazie materiałów i systemu wypracowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z którego wyrośli aktualni Mistrzowie Świata. Naszym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Pragniemy, żeby dzieci uczestniczące w projekcie czuły radość i satysfakcje nie tylko podczas zajęć w Akademii, lecz również wykorzystywały sport oraz aktywność fizyczną jako świetną formę spędzania wolnego czasu.

- z wielką radością witamy Lidzbark Warmiński, jako kolejny ośrodek w którym powstaje oddział Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Jesteśmy wdzięczni lokalnym władzom samorządowym, pod przewodnictwem Pana Burmistrza Jacka Wiśniowskiego za przychylność oraz zaufanie, którym nasz projekt został obdarzony. Dzięki współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim 25 maja 2016 roku na pięknej, nowej Hali Sportowej przy ulicy Bartoszyckiej 24 w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się trening otwarty dla wszystkich chętnych dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych, połączony z naborem i zapisami do grupy, która regularne zajęcia rozpocznie z początkiem czerwca 2016 roku.

Trening poprowadzą Łukasz Kadziewicz oraz Maciej Dobrowolski wraz z trenerem oddziału Lidzbark Warmiński Łukaszem Łokuciejewskim.

Foto Andrzej Wejngold
na zdjęciu Łukasz Kadziewicz na Hali w Lidzbarku Warmińskim
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Jendrek oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Akademia Siatkówki - zajęcia z mistrzami w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5