Najmłodsi Poloniści na Mikołajkowym turnieju Legia Soccer

2023-12-04 14:30:00(ost. akt: 2023-12-04 14:42:36)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Najmłodsi Poloniści wystąpili na Mikołajkowym turnieju Legia Soccer w Bartoszycach. Dla niektórych młodych zawodników to był pierwszy turniej w życiu.
Najmłodsi Podopieczni z Akademii Przedszkolaka Polonii, której trenerkami są Wioletta Żuk i Aleksandra Miecznikowska spędzili całą niedzielę na turnieju dla najmłodszych piłkarzy w Bartoszycach. Było dużo dobrej zabawy, rywalizacji z rówieśnikami z całego województwa.

— Cieszę się że w Polonii kilka lat temu otworzyliśmy grupę przedszkolaka, gdzie najmłodsi małymi krokami mogą poznawać tajniki piłki nożnej, ale i nie tylko. Te treningi mają na celu poprawić miedzy innymi ogólną koordynację ruchową u najmłodszych, a uczęszczają do nas dzieci od trzeciego roku życia. Więc korzystając z okazji zachęcam do kontaktu, może nie każdy będzie w przyszłości piłkarzem, ale na pewno będzie zdrowszym człowiekiem — mówi Mariusz Miecznikowski, prezes MKS Polonia Lidzbark Warmiński.

MKS Polonia Lidzbark Warmiński dziękuje organizatorom za zaproszenie. Natomiast najmłodsi Poloniści dziękują dla przyjaciół klubu z Lidzbarka za ufundowanie wspaniałych czapek.

"Czy Ty też chcesz dołączyć do rodziny Polonii? Nie czekaj, tylko już dziś zapisz swoją pociechę. lidzbarska Polonia czeka właśnie na Ciebie. Kontakt: pani Angelika tel. 539 999 832" - zachęcają działacze Polonii.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5