Lidzbarczanie z trzema medalami na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Sieradza

2023-10-02 08:51:10(ost. akt: 2023-10-02 15:07:55)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

KARATE // Lidzbarscy zawodnicy karate kyokushin świetnie zaprezentowali się na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Sieradza. Przywieźli aż trzy medale (na czterech uczestników), w tym złoty, który wywalczyła Lena Gałązka.
W sobotę 30 września 2023 odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Sieradza, w którym wzięło udział 150 zawodników i zawodniczek z 17 klubów, w tym reprezentacje Malty i Czech.

Lidzbarski klub reprezentowały cztery zawodniczki i wywalczyły trzy medale! Złoty za sprawą Leny Gałązki, która debiutowała w seniorkach open, natomiast srebrny wywalczyła Julia Kurek ( 9-10 lat, +35 kg ), a brązowy Julia Gałązka ( 13-14 lat, +50 kg ). Natomiast Nikola Haritz odnotowała dobry występ (11-12 lat, +45 kg), ale po dogrywce przegrała i zawody zakończyła na piątym miejscu.

— Był to pierwszy występ naszych zawodników po wakacjach i to międzynarodowy, więc są medale, są nowe doświadczenia, wnioski i praca przed nami do kolejnych sukcesów, osu! — skomentował trener zawodników sensei Andrzej Litwin.